Normalis vagyok?

Figyelt kérdés

Arrol almodtam 12 (!!!!) evesen tegnap este, hogy a Balatoni nyaralonkban vagyok, Harry Stylesssal (!!), aki a pasim (!!!!!!!!!), es egy agyban osszebujva alszunk.

De valahogy teljesen elfeledkeztem arrol, hogy o konkretan egy vilaghiru bandaban van, meg arrol, hogy milyen nagyon helyes, es csak azzal torodtem, hogy ott van, es ugy oleltuk egymast, mintha mindjart elvehetnenek minker egymastol.

Lehetseges, hogy pl. 15 evesen ugyanezt almodom majd, csak egy olyan fiuval aki ugy tetszik, hogy ismerem is?



2013. aug. 14. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális. :(
2013. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

ágyban feküdni: Bűnösnek tartott gondolatok, erkölcsi cívódás önmagaddal

ölelni: barátot - Elhibázott lépés egy kapcsolatban.

Híres ember: haszon

Nem volt egy mindennapi álom, az igaz, de én most ennyit találtam.

2013. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Velem is összebújhatnál
2013. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt most nem az agy a lenyeg. Lehetett akar fotel is, nem tudom. Es az sem a lenyeg, hogy Harry hires, mert meg is feledkeztem almomban arrol, hogy o az. Csak nagyon helyesnek tartom regota, es szeretem amilyen zenet csinalnak.
2013. aug. 14. 20:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet h csak azert pont o volt az alomban, mert meg nincs konkret szemely aki ugy tetszik, h ismerem is.
2013. aug. 14. 20:45
 6/7 anonim válasza:
XDD 12vagy?Megértelek velem is megfordult ilyen korban 1x 2x aztán semmi...szal csak ne zúgj bele abba a Harry-be mert cudar álmaid lesznek XDD
2013. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Koszi a jo tanacsot! ;))
2013. aug. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!