Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha eladtam egy használt...

Ha eladtam egy használt robogót teljesen müködő képesen és eltelt egy hónap és az illető aki megvette vissza akarja adni azzal az indokkal hogy ha nem újitja fel a motort akkor tönkre megy, én köteles vagyok-e vissza venni tölle?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy használt robogót amit nem tudtam kihasználni igy meghirdettem a robogonak nem volt baja tökéletesen ment akadt rá egy vevőm aki kiprobálta és meg is vásárolta ráült és 210km-rt tett meg vele hazáig gond nélkül eltelt egy hónap és felhivott telefonon hogy vásároljam vissza tölle a robogót mert ő elvitte egy szerelöhőz és az azt állitja hogy minden alkatrész a motorban teljesen kopott és a javitási költsék 60e-ft de a motort ugy szedette szét hogy müködő képes volt az illető aki megvásárolta töllem a róbogót azzal fenyeget ha nem veszem vissza a motort tölle vagy nem fizetem ki a javitási költséget akkor birosághoz fordul, én csak azt akarom megtudni hogy ebben az esetben hogy járjak el köteles vagyok visszavenni tölle vagy kifizetni a javitási költséget vagy egyszerüen nem kell foglalkoznom vele?
2013. aug. 16. 22:01
 1/7 schocko ***** válasza:
Nem kell foglalkoznod vele.
2013. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hónap bőven elég, hogy tönkretegye a robogót, szóval nem kell foglalkoznod vele.
2013. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tehát ha birosághoz is fordulna akkor sem lenne problémám ugye?
2013. aug. 16. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mer bírósághoz fordulni, ha mégis megteszi 99%, hogy te nyered meg. Ha ő akkor is maximum vissza kellene venned a gépet. Szóval hagyd rá.
2013. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 16. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen a világban nincs, nem kell foglalkoznia vele.

Gondolj bele, ha így mennének a dolgok akkor a bíróságok kapacitásának a 99%át az ilyen ügyek tennék ki, mert a magyar paraszt mindenbe bele kötne. Ha utólag jönne rá, hogy a hátsó ülés hamutálja picit rozsdás, egyből menne hogy vegyék vissza.

2013. aug. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyet értek, és köszönöm
2013. aug. 20. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!