Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kezeli néhány ember...

Miért kezeli néhány ember olyan furcsán ha egy emogirl verseket, dalokat ír és gitározik?

Figyelt kérdés

Előre mondom hogy nem érdekel olyan emberek válasza akik emo gyűlölők!

Egyáltalán nincsenek emo barátaim és eddig nem is nagyon találkoztam emoval.A barátaim megszokottak..Kiskorom óta kilógtam valamiért a sorból..Vagy nagyon nevetős vagyok vagy én eszem a legtöbbet pedig 13 éves vagyok és 42 kg.:) Szeretek és mindig is szerettem különc lenni mert van egy egyéniségem.1 éve írok verseket elég sok dologról.(barátokról,érzésekről)Ezen a nyáron pedig elkezdtem dalokat gyakorolni a Black Veil Brides-tól a Skillet-től..na meg persze attól a bandától amit nem sok emo szeret(ha egyáltalán valaki szereti)..ez a One Direction.Eddig nem nagyon mertem színpadra állni,de tudták rólam hogy tudok énekelni.Most pedig elhatároztam magam hogy azt az utat fogom járni ami a legjobban megy...ez nekem a zene. :) De néha amikor gyakorolok különböző helyen teljesen elámulnak az emberek hogy "Jééé!!!Ez a lány metált énekel!"-hozzá adják azt a wtf? fejüket.xD Végül is ez nem zavar,de miért ilyen furcsa? O.o

Ha van kedve valakinek rámírhat, legyen az akár emogirl vagy emoboy! :)



2013. aug. 16. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az emberek túlságosan berögzülten elvárják hogy mindenki körülöttük átlagos legyen és ha ezzel valaki szembeáll akkor kinézik.
2013. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kojee ***** válasza:
Ha közterületen gyakorolsz, akkor fogadd el, hogy te vagy látványosság. Ha extrém módon öltözködsz fogadd el, hogy te vagy a látványosság.
2013. aug. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tarthatja furának nincs , nincs ezzel baj. Mint mikor meglát valaki egy emo fiú párost vagy épp 2 leszbi lányt. Az előbbit kiröhögik, megszólják. A másodikat meg csak nézik... főleg a fiúk.

De a témára vissza kanayrodva, én pl. nagyon örülök nekei ha látok egy emo vagy scene lányt/fiút az utcán vagy valamelyik köztéren, ha az épp énekel vagy gitározik, akkor biztos ott maradnék és ha végezett megdicsérném ^^

De nem sokan vannak ezzel így...


16/emoboy

2013. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egyébként kisvárosi vagyok és itt minden a metálról meg a rockról szól...Jah meg a kocsmákról!xD

10:22

Te komolyan jófej lehetsz!:) Az osztálytársaimnak(bár azok 13-15 évesek)az volt az első reakciójuk hogy nevettek.Főleg amikor mondtam nekik hogy metált játszok.Persze egy idő után hozzászoktak.A barátnőim azok jobban szeretik ha 1D-t énekelek.(Persze hangulattól függően.)Bármennyire is gondolják rólam az emberek azt hogy ha ez emo akkor egész nap ereket vágdos vagy ilyenek..a barátaim úgyis tudják milyen vagyok.Most hogy nyár van minden nap elmegyek az lb-mmel a "helyünkre" és viszünk chipset(jó sokat :D) és energiaitalt..Sokat nevetünk közben meg eldumáljuk az időt.De más emberek akik nem ismernek, vagy félnek tőlem(ez a jobbik eset) vagy csak odajönnek megkérdezni hogy festett e a hajam..xD..a 2. eset általában a plázabicsekre vonatkozik.xD

2013. aug. 17. 11:05
 5/5 FeketeEnikő válasza:
Én is emo vagyok és ha az utcán megyek akkor mindenki megbámul meg ilyesmi és tudom hogy a nem emo embereknél ez megszokott hogy le kell nézni minket mert emo-k vagyunk de akkor is rosszul esik főleg ha nem ismer senki emo-t legalább is én nem ismerek :( 14/l
2013. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!