Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellem! Egyszer egyedül...

Szellem! Egyszer egyedül idéztem a mamám szellemét aki meghalt már beszélgetni is tudtam vele, de azóta mintha minden megváltozott volna. A növérem minden hülyeséget pletykálrólam anyukám, apukám szinte mindig engem csicskáztat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 22:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek ettől van ez?? Vagy megszállt??
2013. aug. 16. 22:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy.
2013. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szerintem nem, de nem szabad ilyeneket csinálni!!!!!!!!!

aki már nincs köztünk, azt nem szabad zargatni. többet ne idézgess senkit, felejtsd is el, nem szép dolog ilyen mágiás dolgokat tenni, mert visszaüthet.

na de mostmár felejtsd el, és többet ilyet ne csinálj.

2013. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon gyorsan felejtsd el, hogy esetleg máskor is akarsz szellemet idézni... Csakis kizárólag akkor lehet, ha életbevágóan fontos kérdésed van tőle! Lehet, hogy a mamád, de akkor sem hiszem, hogy örül, ha ilyenekkel zaklatják, mint "Cső mama! Dumálunk?"

Ezzel nincs mit tenni, hülyeséget csináltál, viseld el a következményeket.

2013. aug. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális.Szerintem mindenki tudja,hogy ez lehetséges,de ezt csak S.O.S-kor szabad.TÖBBET NE!
2013. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!