Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud tanacsokat egyszeru...

Valaki tud tanacsokat egyszeru szedulesre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes es nincsen semmi bajom, nem ettem semmi rosszat. Ha lefekszem es becsukom a szemem ram jon a hanyinger aludni sem tudok. Mar ket napja szedulok hiaba dietazok. Hanyingerem napkozben ritkan van de meg mindig szedulok, nem tudok kimenni az utcara folyton azt nezem hova hanyjak ha veletlen kellene. De folyamatosan szedulok. Nem vagyok felidoben sem es nem mostanaban kell megjojjon szoval nem a menstruacio miatt van. 16/L
2013. aug. 19. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy épp a diéta miatt van?

Iszol eleget? Eszel eleget?

2013. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem valahogy úgy jött le hogy a szédülés miatt diétázol? csak mert nem értem az összefüggést, nem a kaja miatt szédülsz, szerintem hagyd abba a diétát, és hátha javul.
2013. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy falat nem megy le a torkomon szoval
2013. aug. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!