Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerelmi dolog.

Mit csináljak? Szerelmi dolog.

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel beszélgetek,legelőször is én irtam és utána is és mondtam hogy remélem majd még beszélünk,és írta hogy beszélünk;) és nem irt..

nagyon rosszul esik.mit csináljak? van benne büszkeség azért



2013. aug. 19. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy érted benned van nem? Szerintem legyen is, ha nem ír csessze meg. Na jó ne, azért ráírhatsz duzzogósan, hogy mekkora szemét, de azért ne ezekkel a szavakkal. :D Ha ezek után se ír, akkor hagyd.
2013. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ja igen bennem:D

csak most hogy mindig én irok,mintha nyomulnék vagy nemtudom.én is jelöltem be

2013. aug. 19. 21:21
 3/3 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok.

Van egy srác akivel 3 hete egy táborban ismerkedtem meg :)

A táborban nagyon jól elvoltunk. bele szeretettem.

Haza jöttünk. (még ő ment másik táborba is ) D e a lényeg,hogy aztán én ráírtam. Beszélgettünk.Nagyon jól elvoltunk :) Ari volt :) Mondtam neki,hogy ha gondolja még majd dumcsizunk.Azt írta,hogy mindenképpen. Rá írtam pár nappal később is. Vissza sem írt.. Bár nem látta az vigasztalt. Aztán rá pár napra megint rá írtam.Beszéltünk egy kicsit...Bár nem voltunk annyira jól el .. nem volt meg az a jó hangulat, meg sietett is. Aztán össze futottunk 2 szer.Ari volt ..mosolygott meg minden. a haverjai kommijai h " huu itt már lesz valami" bár én nem így érzem bizakodok ... mikor haza jöttem,rá írtam.És írta,hogy megy túrázni nem ér rá.


Szval a lényeg,hogy lehet,hogy csak nyuszi...

Célozgass idézetekkel vagy verssel...rakj fel facera dögös képeket! Skypeoljatok ! ;))

SOK SIKERT!

2013. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!