Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meséljetek élettörténeteket,...

Meséljetek élettörténeteket, fiúk és lányok egyaránt,14-18 év között! Én nagyon el vagyok kenődve, mert úgy érzem semmi sem jön össze mostanában az életemben. Szerelmi és családi téren sem okés a dolog. Mi történt veletek?

Figyelt kérdés
Nah szóval meséljetek nekem az életetekről, mi az amiben csődöt mondtatok? És hogy álltatok talpra? Így kettő az egyben: panaszkodhattok, nekem is segíthettek és válaszokat is kaphattok illetve vigasztalást. :)
2010. máj. 25. 16:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
1 hónapja levágta a villamos az egyik lábam. van még kérdésed?!
2010. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Biztos mindenkinek jó hosszú lesz az élettörténete.
2010. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Van!! Te normális vagy? Mert én csak rendes válaszokat kérek!!!
2010. máj. 25. 17:12
 4/28 A kérdező kommentje:
Én ráérek! Szívesen olvasnám a történeteiteket!
2010. máj. 25. 17:12
 5/28 anonim ***** válasza:
Most nem irok semmit. 20 év múlva már a töri könyvekbe leszek, és filmeket forgatnak az életemröl.
2010. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...Hát ott volt az az eset amikor a szüleim is baszogattak meg az osztálytársaim meg a tanárok és állandóan rossz kedvem volt meg öngyilkos akartam lenni stb... De mivel edzésen is mindig rossz kedvem volt ez feltűnt az edzőnek másnak nem voltam hajlandó megnyílni de neki elmondtam mindent...Nem mondott rá semmit nem vigasztalt...Ennyit mondott:Mindenki életében vannak jó és rossz időszakok de mindegyik elmúlik..én hittem neki és tényleg most tök jó minden...=)
2010. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Volt egy nagyon rossz időszak az életemben, tinédzser éveim fénykorában 16-17 évesen, amikor elég instabil lelki álapotban voltam, már-már őrület szélén álltam asszem. Folyamatos hangulatingadozások, vagdostam magam,kilátástalan depressziós hangulat, étkezési zavarok, önértékelési problémák. Az emberi elme legmélyebb zugait jártam meg. Egyszerűen elvesztettem önmagam. És most már jól vagyok,lassan 19 évesen visszatértem önmagamhoz. Most is vanak rosszabb napjaim de többnyire jól érzem magam, optimizmusom volt az ami a legszarabb pillanataimban is adott egy kis reményt na meg a kisebb-nagyobb céljaim elérésének szándéka. :-) És persze a sok-sok spirituális és pszichológiai könyv amiket elolvastam. Azt kell mondjam, bár nehéz időszak volt, sokat fejlődtem általa.
2010. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 haggyámán ***** válasza:

Sokan mondták már, hogy túl sokat panaszkodom. Próbálok leszokni róla. Más embereknek az életem lehet, hogy megfelelne, sőt..

De nekem nem egészen tökéletes. Teljesen el vagyok veszve mindenben.

Nemrég döntöttem el, hogy nem leszek többet szerelmes, csak a gond van vele. A bátyám rossz bandába keveredett, és sajnos már nem igazán lehet rajta segíteni. Remélem felvesznek egyetemre, és ott talán tiszta lappal tudok indulni. Bár rajtam már ez se segítene. AZ elmúlt 2 hónapban mindenkivel összevesztem, akivel nem akartam. Remélem hamar vége lesz az életem ezen szakaszának.

2010. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam nagy társosági ember. Alsóbb osztályokban sokat szivattak, de aztán később lettek barátaim de csak a gimi elején. Aztán 14 éves korom körül rájöttem, hogy csak a saját nemem érdekel igazán. Teljesen összetörtem. Hetekig ültem egyedül a szobáman, behúztam a függönyt és üvöltött a zene. Hónapokon keresztül. Egyszerűen nem tudtam elfogadni, inkább tudomást se vettem róla, hogy ez mivel jár. Görcsösen tanultam, minden térgyból kellett a színötös, a barátaimmal viszont egyre kevesebbet mertem találkozni mert néha észrevettem, hogy igencsak máshogy nézek rájuk. 17 éves korom körül kicsit összeszedtem magamat. Elkezdtem sportolni, újra barátokat szerezni, persze csak óvatosan, direkt olyanokat akik nem érdekeltek olyan téren. Elkezdtem tudatosan öltözködni. Direkt olyan cuccokat válsztottam hogy ne látszon rajtam semmi jel, az utcán a kirakatokban figyeltem a mozgásomat hátha meglátszik valami...

A mániákus tanulás eredményeként felvettek egyetemre. Szeretnék végre boldog lenni, elegem van abból, hogy valami olyannak álcázom magam ami nem vagyok, de félek, hogy az egész életem összedőlne ha nem így tennék. Van valaki a környezetemben akiről mindenkinek egyértelmű, hogy szintén a saját neméhez vonzódik. Néha beszóltam neki mert már annyira idegtépően meglátszik rajta. Persze megbántam az egészet, de továbbra is taszít az életvitele, annyira felszínesnek tűnik... kicsit olyan mintha ilyenkor magamnak is beszólnék. Mazohizmus? Talán. Látszólag mindenem megvan, jó iskola, jó család, jó jegyek, jónak számító anyagiak, népszerűség az ellenkező nemnél de legszívesebben szembeköpném a tükröt. Hát kb. ennyi. Kellemes napot mindenkinek.

2010. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Utolsó,az durva...
2010. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!