Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vízi mentőnek. Nehéz menni?...

Vízi mentőnek. Nehéz menni? Nem vagyok valami nagy jó . Tanuló! Sőt inkább rossz tanuló vagyok! és szégyenlem de buktam 3-szor mert nem jártam suliba! Most vagyok 7-dikes és 16-éves mehetek így is? Ha belehuzok a tanulásba?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 04:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérek! nem oltásokat!
2013. aug. 21. 04:58
 2/2 anonim válasza:
ott nem az a lényeg, hogy mennyire vagy jó tanuló, hanem az, hogy mennyire tudsz jól úszni, és mennyire vagy felelősségteljes. a vízimentés nagyon szép szakma, de itt Magyarországon sajnos szinte csak nyáron lehet vele dolgozni, de akkor biztosan. azt javaslom neked, hogy húzz bele a tanulásba, hogy minél hamarabb végezz a sulival, addig is járj el úszni, és utána nyugodt szívvel jelentkezhetsz vízimentőnek :)
2013. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!