Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Középiskolai 1. -s tanuló...

Középiskolai 1. -s tanuló vagyok, és elég rossz a tanulmányi eredményem, általánosban, még szinte mindenből 5-ös voltam, de olyan 7. környékén kezdtem egyre lustább lenni, mostanra nem tudom mit csináljak!?

Figyelt kérdés

Most már hiába figyelek órákon, egyszerűen nem értem, és ha ezt mondom szüleimnek, azt mondják tanuljak többet, és figyeljek órán, de például matekra hogy tanuljak, ha a könyvben csak feladatok vannak, még jobban odafigyelni meg nem lehet. És ez sok tantárggyal így van még. A töri meg ilyenek mennek, mert abból csak olvasni kell, de például a kémia meg az ilyenek totál rossz. :/ Most már hiába figyelek, mert pont arra alapozódik amire én nem figyeltem 7.-ben meg 8.-ban. :SS

Lécci segítsetek, hogy mit csináljak, hogy jobb legyen a tanulmányi eredményem, és hogy könnyebb legyen a tanulás, akár interneten, ha van olyan oldal, ahol nem ilyen tanár nyelven van leírva... :S

Előre is köszönöm.


2011. márc. 22. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán kezdd el átvenni a 7-8-os matekanyagot. Ha mással nem, magántanárral.


Nagyon helyesen látod, ezeknél a tárgyaknál kár elkezdeni figyelni a közepénél, alapok nélkül nem fog menni.

2011. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A régi könyvek már nincsenek meg, és egy magántanár nem olcsó dolog. :S

Ezért gondoltam azt, hogy a neten biztos van olyan oldal, ahol még a hülye is megérti a dolgokat, és ott rendesen levan írva, csak nem annyira bonyolultan.

2011. márc. 22. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Könyvtár!!!! Matek atlasz...Négyjegyű függvény tábla, és tankönyvek is vannak.... én is onnan tanulok.
2011. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sulinet.hu / mozaweb.hu
2014. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!