Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek vagy démonok?

Tamcsi20003 kérdése:

Léteznek szellemek vagy démonok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 11:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudjátok én nekem sok a látomásom pl.:valami fekete elsuhan elöttem vagy rosszak az elő érzeteim vagy van egy plüss és elkébzelek valami ijesztőt.Mondjátok mit tegyek?
2013. aug. 21. 12:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hiszel bennük, léteznek. Ha nem hiszel, nem. Nézz kevesebb horror filmet.
2013. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki abban hisz, amiben akar! Ha valaki hisz benne fölösleges kitenni ide a kérdést, mert mindenki más véleménnyel áll elő!
2013. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen, a filmekben
2013. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 levike2000 válasza:
Valószínű hogy léteznek ilyen lények. De az biztos hogy nem rosszat akarnak. Általában az ilyen lények lehetnek intelligensek vagy visszamaradottak. Az intelligens egyedek tudnak tudatosan gondolkodni és beszélni (persze az emberi fül nem hallja, úgynev. EVP hangot adnak) amit fel lehet venni egy különleges mikrofonnal. A visszamaradottak nagyjából pár szót ismételnek (szintén EVP hangon) ha kérdezel tőlük valamit. Te is leszel szellem miután meghalsz és kb 40 napig maradhatsz a földön aztán elkerülsz egy másik helyre de erre most ne térjünk.ki :)
2013. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szellemek léteznek! a mi házunkban jártak is volt olyan éjszakánk is hogy arra riadtunk fel hogy valaki iszonyat erővel becsapta a hűtöajtót és ezt többször is megismételve de amint kimentünk a konyhába abbahagyta !!! láttam a szobámba elsuhanni fekete alakot és a fekete az rosszat a fehér az jót akar de ők nem bántanak hanem üzenni akarnak valamit nekünk nem kell a szellemektől félni ..a dámonra én is kiváncsi lennék halottam róla 1-2 dolgot de ezek nem biztos infook
2015. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!