Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon idegesít! Mit szóljak...

Nagyon idegesít! Mit szóljak vissza?

Figyelt kérdés

a suliban a múltkor én kezeltem a laptopot. láttam h nincs bedugva a tápegység és szóltam is a tanárnak de nem foglalkozott vele. egyszer csak látom hogy a gép ez írja ki: adatok mentése....

Hibernálódás...


újra szóltam a tanárnak h : Ági néni! lehibernálódott a gép! , mindenki rám figyelt és röhögtek...

azóta minden ének órán eszébe jut valamelyik baromnak és be kell szólnia..


2009. okt. 29. 15:20
 1/6 anonim válasza:
Ne szólj vissza semmit! Csak a saját hülyeségükön röhögnek, amin inkább sírni kellene. Majd abbahagyják, ha viszont visszaszólsz, annál inkább folytatni fogják, és örülni fognak,h sikerült téged kínos helyzetbe hozni.
2009. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
hát tényleg vicces :D
2009. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves 1. válaszoló! eddig ez a legnormálisabb válasz.


2.válaszoló OFF-jáért egy mínuszt adok. sajnálom

2009. okt. 29. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így érthetetlen, miért ének órán, mit kezeltél a laptopon miért? és mire kell vissza szólni?
2009. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

mi az hogy az első válasz az eddig legértelmesebb?

az első az egyetlen XDDDDDDDDDDD

2009. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem szólnák vissza a helyedbe,minden osztályba így a Tiedbe és az enyémbe is vannak barmok.Akik leginkább a feltűnési viszketegségük miatt teszik ezeket a dolgokat.Ne foglalkozz velük és akkor megunják,mert rájönnek hogy téged nem érdekel.
2009. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!