Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti miről írnátok könyvet?

Ti miről írnátok könyvet?

Figyelt kérdés

Sok gondolatomat osztottam meg idézetekkel foglalkozó oldalakon melyekre legtöbbször 4-5 ezer like a "dicséret"..

Ezeken az úgymond sikereken felbuzdulva belekezdtem egy könyv megírásába ami ..Az álarc.. címet kapta. A történet nem szól hatalmas világrengető tettekről vagy szuper emberekről akik megmentik a világot sem horrorisztikus történetek tömkelegéről. Csupán egy élettörténetet mesél el magába foglalva a mai "életfilozófiát" ahol mindenki egy álarc mögött él ahol sokaknak az életben maradásért is küzdeni kell nap mint nap megjárják a poklot s mégis felöltik a vidámság álarcát. Arról szól hogy emberek mennyire törnek előre saját magukért nem mások mellett hanem másokon keresztül. Egy könyv az általam alkotott igazságról és az emberekről. Szerintetek érdekel még bárkit is a mostani nemzedékből ez a könyv? Vagy egyáltalán maga 1 könyv? Ti miről írnátok? 17/F



2013. aug. 21. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem több könyvem is van. Sőt új irányzatot is alkottam de itt nem mondom el mert ellopják. Az értelmes emberek mindig fognak szeretni olvasni
2013. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"fognak szeretni" :D

én a lájkos idézetes oldalt nem osztottam volna meg.. nem tartozik ide


olvasni jó dolog, és olvasni kell!

de a kérdésed inkább marketingnek tűnik.. leírtad mit akarsz írni (elég hatásvadász módon)..

a témával kapcsolatban miről írnánk, vagy amúgy, figyelmen kívül hagyva a Te témádat, miről írnánk?


ha a témával kapcsolatban ötleteket vársz, akkor az nem fair, Te vagy az író, a Te neved lesz rajta, miért mi adjuk az ötletet?:D


Tőled függetlenül meg kalandregényeket írnék... az embereknek szükségük van egy olyan világra, ahol azt érzik, hogy változtathatnak a sorsukon, és mindig van kiút.. egy kalandregény főhőséből a hétköznapi emberek tudnak reményt meríteni, és erre szüksége van az embereknek, hogy túléljék a mindennapokat:)

és nem utolsó sorban amíg olvasnak, megfeledkeznek a való világról

2013. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos az utolsó szöveg töredéked volt a válasz arra a kérdésre hogy "Ti miről írnátok?". Félreértést elkerülve nem kérek ihletet sem tanácsot tudom hogy miről írom meg ezt a könyvet. A kérdés arra irányult összefoglalva hogy ti miről írnátok amiről úgy gondoljátok érdekeli a mai olvasókat.
2013. aug. 21. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szép kis ajánló :D, s ebből máris rájöhettünk, hogy esélyes vagy igényes könyv létrehozására. Engem érdekelne egy ilyen sztori, csak a címe nagyon elcsépelt, már látom is magam előtt a tucat könyvek közt elveszve, pedig a témájánál fogva nem kéne annak lennie. Az utolsó kérdésedre a válaszom meg: nem a témának vagyok híján, hanem az időnek. Családfa kutatásból eredő családi történetek összegzése, önéletrajz a jövő téma is felkapott. Egy elfeledett közhelyjel indítanálak útnak: A sztori az utcán hever! És milyen igaz....
2013. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

engem érdekelne :)

a cím tényleg elég sablonos de ezt biztos sokan vennék :)

én szerintem horrort írnék, mert mindig is szerettem megtudni és kitalálni hogy egyes emberek hogy viselkedhetnek, miként reagálnának keményebb körülmények között

vagy egy egyszerű romantikus vígjátékot amiből már 1000+1 van de egy délutánra le tud kötni :)

2013. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!