Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Youtube fizet azoknak...

A Youtube fizet azoknak akiknek a videóit sokan megnézték? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát, ha mondjuk én feltöltök egy videót(youtube-ra), amit megnéznek 100.000-en, akkor arra én pénzt kapok?

Ha igen, akkor, hogy működik ez?

Mennyi nézettség-mennyi pénzel egyenlő?

Bankkártyára megy, vagy bankszámlára?(csakmert készpénzel elég macerás... nem tudom elképzelni)

Ha meg nem fizet, akkor oké, csak én már több embertől is hallottam, hogy fizet, de nem tudom, hogy ez hogyan működik.



2013. aug. 22. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, és neked sem kell fizetned.
2013. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó...de akor valamit nem értek. Olyan esetet tudok, aki levideózott egy ritka időjárási jelenséget.

Megnézték 70.000 en(s vmi kevés) és azt mondta, hogy elég szép jövedelme származott belőle.

Abból a pénzből, még nyereményjátékot is szervezett nekünk.( Ez a nyereményjáték egy más tál tészta, ezt a részét ne kérdezzétek, a lényeg, hogy valódi pénz volt a dologban)

Akkor ezekszerint nem a youtube-tól jött volna az a pénz? o.O

2013. aug. 22. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

A videókon megjelenő reklámok nézettsége után kapsz bevételt, amit akkor fizetnek ki ha elérsz egy havi minimum összeget. Ez számszerűsítve százezres nagyságrendű folyamatos megtekintést jelent, amihez neked is olyan rendszeresen frissülő és lehetőleg egyedi csatornát kell kezelned hogy legyenek látogatói akik folyamatosan pörgetik a nézettséget.


És persze nézzék a reklámot, mert ha valaki blokkolót használ (ami érthető, minél kevesebb reklámot szeretnél szórakozás közben nézni), akkor nem látja a reklámot és nem lesz belőle pénzed.


Röviden: Igen, fizetnek. De nem csak a gondolat kell hozzá, hogy te feltöltesz videókat és majd lesz pénz belőle. Egyre nehezebb megtalálni azokat a területeket amikben még nincsenek nagy nevek amik elhúzzák a közönséget, lehetőleg egyedinek és kreatívnak kell lenned, ehhez társul még a tudás ami által a tartalmat létrehozod, és persze az idő hogy foglalkozni tudj a csatorna kezelésével, az új tartalom előállításával, fejlődéssel, stb...

2013. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Magyaroknak minimális összegeket fizet, és csak akkor ha rákattintanak a reklámokra, talán 100 nézőnként 2 forint
2013. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az úgy lehetséges, hogy társította a fiókját a google adsense rendszerével. Az AdSense fizet a reklámokért.
2013. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ahha, értem, szóval akkor a videóból nincs, csak a reklámokból, amik esetleg a videód mellett jelennek meg.

Szóval akkor magáért a videók megtekintésééert nem jár pénz, még egy nagyobb határ fölött se?

2013. aug. 22. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor jár a nézettségért, ha dal/zeneszerző vagy, saját tartalmat teszel fel és regisztrálsz az Artisjus-nál. Akkor egyfajta jogdíjként a nézettség után is jár bevétel.


[link]

2013. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!