Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most ballagtam el azáltalánosb...

Most ballagtam el azáltalánosból de nagyon félek az új sulitól. Mit csináljak hogy ne legyek ennyire betojva?

Figyelt kérdés
a gáz az hogy 152 centi vagyok és félek hogy cikizni fognak a nagyságom miatt.meg valahogy ha idősebb fiúk/lányok vannak körülöttem nem merek megszólalni se. segítsetek!!
2013. aug. 23. 00:55
 1/4 tóthbenji válasza:
sehogyan egyszerűen úgy kell kezelni a dolgot mintha téged hidegen hagyna az egész és kétlem hogy cikiznének mivel egy új közösség fog ott kialakulni senki sem fog ismerni senkit maximum új barátokra fogsz szert tenni
2013. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tóthbenji válasza:
a csúfolás kivan zárva ilyenkor még mindenki nyitott egy új osztályban , aztán egy év múlva jön a jó klikkesedés hogyha retek suliba jársz (csoportokra oszlik az osztály és megy a rivalizálás egyfolytában)
2013. aug. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ugy legyen.. köszi
2013. aug. 23. 02:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Amennyire én tapasztaltam, a középsuli(gimnázium) jobb volt mint az általános, legalább nem volt szégyen, ha valaki okos volt, söt.

Igaz, ekkor Te még "kaján pillantás sem voltál a tejesember szemében" ;-P

2013. aug. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!