Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most megyek elsőbe, gimibe,...

Most megyek elsőbe, gimibe, hogyan végezzem el ezeket a feladatokat?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a tankönyvosztás, tudom, hogy vinni kell a csekket, de hogyan kell átvenni a könyveket? Meg az egyenruhára is le kell adni a méreteket, ott helyben fognak akkor megmérni, vagy én mérjem le magam itthon, és mit mondjak a nőnek? És a verébtáborba mit ajánlotok, hogyan ismerkedjek, keltsek jó első benyomást, adjatok pár tippet, tanácsot, eléggé izgulok, félek. :S
2013. aug. 25. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ne parj:)

odamész ahol a könyveket adják (ha nem tudod hol, a portást megkérdezed) és amikor odaállsz, megkérdezik a nevedeté s az osztályod.. te meg bemondod.. és kapsz könyveket:D ahogy a gimiket ismerem nagy táskával, és egy kisérővel készülj, mert van hogy olyan könyveket is megvetetnek, ami több évre kell, vagy csak jövőre kell, de most vetetik meg.. szóval sok köynvre számíts (vagy ha van listád, akkor nem szóltam)

egyenruhát gondolom helyben mérik, ha kellett volna valami, szóltak volna

a táborban meg legyél nyitott, mosolyogj, és érezd magad jól:)

És semmi pia! arra ráérsz jövőre:D

2013. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ja, hallod 13-14 vagy és f1kor itt ülsz?:D laza..:D
2013. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!