Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok aki nem szereti...

Csak én vagyok aki nem szereti a naruhinát?

Figyelt kérdés
mindenki el van olvadva ettol a párostol, pedig a manga alapján a shippudenbe max 3-szor találkoztak. hinata a kés elé ugrott és kibokott egy szeretlek na-naruto-kun szavacskát. majd egy kézfogás. ez lenne a szerelem???
2013. aug. 26. 00:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
En is igy gondolkodom.egy olyan felenk lany mint hinata nem illik narutohoz. Es khusina is mondta narutonak h olyan not valaszzon mint o hinata szoges ellentete khusinanak
2013. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jaj, végre valaki :))) ugye? Hinata abszolut ellentéte Kushinának! annyira nem illenek szerintem :( remélem nem lesz naruhina
2013. aug. 26. 13:23
 3/12 anonim ***** válasza:
én se vagyok oda a NaruHináért :O
2013. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mindenhol írják hogy ezért is jojjenek ossze naruto és hinata mert milyen lenne már a vége ha a csaj szerelme nem teljesulne be? na mondok valamit! és ha a foszereplo szerelme nem teljesedne be?( márminr naruto sakurába szerelmes) akkor mi lesz? csak annyi hogy egy energiabomba osszejonne egy halk oriás mellu felenk csajszival :/
2013. aug. 31. 02:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem. :) de tisztelem a véleményeteket!, nem szeretnék veszekedést.:)

nos,elég sok okot tudnék mondani, hogy miért szeretem.


hiába szerepelt párszor hinata, de amikor szerepelt mégis sokkal többet tett narutoért, mint sakura.

mielőtt leharapnátok a fejem: nem utálom sakurat, sőt, kifejezetten bírom, csak nem naruto mellett! nem illenek össze. kishimoto alapvetően minden kapcsolatot(barát, szerelem) a yin yangra helyez az egész mangában,:(tehát az ellentétek kiegészítik egymást): majd két ugyanolyan karaktert hoz össze :D

631-es fejezettel: a japán barátnő, ugyanúgy mint nálunk kettős jelentésű. tehát jelenti azt hogy amolyan "járós" :D barátnő, de azt is hogy nő nemű barát. ezzel is az volt a cél hogy kavarjon kishi, el is érte vele a célját. főleg hogy az angol jelentésben inkább az előbbit jelenti. de mivel sakura csak gyógyította narutot, nem pedig valami olyanra utalt, amivel több lenne közöttük, nem hiszem minato úgy értette.


az utóbbi időben nem mutatott annyi érdeklődést naruto sakura iránt. inkább olyan mintha barátként vagy testvérként tekintene rá, hinatara viszont többet mutatott. ezért örülnek annyira a naruhina fanok :D + naruto még nem mondott olyat ami ellenezné hinatat. sakura viszont utalt rá magában, hogy kamuzott narutonak.


én nem vagyok naruhina fan. csak örülnék ha összejönnének, másnak meg annyira nem örülnék, de elbírnám fogadni/viselni. amire esély van: senki senkivel, naruhina vagy narusaku.

-még hátra van hinata háború utáni vallomása.. -sasuke is visszatért:D - sakura se mutat semmit, hogy változott e a szemében naruto

nem hiszem hogy sok esély lenne a narusakura, de attól van


én már máshol is leírtam, hogy nagyon nagy szemétség volt ez a manga készítőitől, hogy így bekavartak a párosításokban, mert eszméletlen brutális harcok folynak fórumokon, facen, deviantarton. én csak nevetek rajta kívülállóként , de vannak akik véresen komolyan gondolják :D (pl a 615ös fejezetek után volt olyan narusaku fan, aki olyanokat írt, hogy nem bír enni, rosszul van meg sír :S hát... az ilyennek nem kellene olvasnia)

már az elején le kellett volna tisztázni hogy milyen párosítás lesz, (ha lesz), mert alapból nem is erről kellene szólnia a mangának, de sokak csak ezt látják.


na de bocsi, hogy így beoffoltam :D a végét csak érdekességként akartam írni.

2013. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

én se szeretnék veszekedést, csak néha annyira kikészíteneka naruhina fanok, mikor valami naruhinás pillanat van, hogy "na be.... narusakusok! íme a bizonyíték hogy naruto hinatát szereti...". ilyenkor annyira szapulják egymást :(. orulok hogy megírtad a véleményedet, hogy te hogy látod ezt :)


1. szerintem hinata nem tesz tobbet narutoért. mikor kicsi volt cssak utána koslatott,de nem szolt semmit, nem bátoríotta eddzéskor narutot. nem tett semmit. igaz sakura is magasrol le....,de idovel megszerette narutot, és értékelte igyekezetét. hinata egészen a pein elleni harcig semmit nem mutatott. akkor is csak odaugrott a kés alá és szerelmet vallott. igaz hinata nagyon szereti narutot, de nekem van olyan érrzésem, hogy inkább felnéz rá minthogy szerelmes lenne (ne érts félre, persze hogy szerelmes belé, csak én ezt igy gondolom) narutot pedig abszolut nem érdekli hinata. attol hogy megfogta a kezét ( szerintem csak azért hogy chakrát adjon át neki) nem jelent semmit. szerintem naruto csak barátként tekint rá. emlékeiben egyszersem láttam hinatát. sakura éveken keresztul segitett neki mint testileg mint lelkileg. szerintem naruto nagyon is megérdemelné sakurát. naruto szerintem csakis sakurát szereti és mást nem is szeretett. az a barátnos dolog: szoval tutira arra gondolt minato, hogy olyan járásos, kulomben sakura mért lett olyan duhos? naruto meg rávágta hogy : ja mondhatjuk :) kulomben sakurát nem igazán értem :/ talán már nem is szerelmes sasukéba, csak aggodik érte mint barátért. (sai is mondta hogy az csak egy hamis mosoly volt). sakura szerintem kezd beleszeretni narutoba és ezért szeretném ha osszejonnének :) hát oszintén bevallom én is ki lennék egy kicsit akadva ha naruhina lenne :( de azt hogy nem enni meg stb...


teljes mértékben egyetértem viszont abban, hogy annira szemétul viselkednek a rajongokkal, mert 50-50% a narusaku, naruhina páros. mindenkit osszezavarnak, egymásnak ugrasztanak :( mindenki oldosi gymást, hogy te ..... akkor is naruhina lesz...stb...elején megmondták volna hogy narusaku vagy naruhina lesz akkor nem lenne ennyi veszekedés :( mindenki belenyugodna és ennyi. így kishimotonak is nagyon nehéz lesz, mert ha az egyiket választja, akkor a másik fél fog megharagudni és igy csokkeni a nézetség, és forditva ugyanaz. belekerult a saját csapdájába :/ kíváncsi vagyok mi fog kisulni belole :) inkább ne legyen senki senkivel vagy tényleg legyen tiszta random ( pl.naruto-ino vagy sakura-gaara vagy sasuke-hinata) szoval valami tiszta elképeszto :) ha elolvastad koszi :)))))

2013. szept. 2. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

óó ne tudd meg :D én facebookon néha írok ehhez hasonló véleményeket és a külföldi narusakusoktól olyan utálkozós, elátkozós, lek**vázós üzeneteket kapok, gyakorlatilag néha fel se fogom mit írnak mert vagy nem bírnak angolul vagy nagyon felidegesítettem őket. és észrevettem, hogy a sakura rajongók többsége tisztára hasonlítanak sakurara xD ugyanilyen agresszívek. :D


hinata utána koslatott narutonak és nem mondott neki semmit mégis többet tett akkor narutoért mint bárki más: sajnálta és nem értette, hogy miért bánnak így vele, és együtt érzett vele.

mindenki a paines dolgot hozza fel, hogy csak akkor segített(és akkor igenis sokat!!nem "csak" annyi hogy a kés elé ugrott), de igazából ott van az, hogy simán segített volna puskázni narutonak a a chuunin vizsgán, aztán neki szurkolt és adott neki valami kenőcsöt x)) na meg az utolsó forduló előtt biztatta, hogy letudja győzni nejit :) szóval elég sokszor biztatta narutot(kb mint kushina)

nem hiszem, hogy csak felnézne rá, kishi külön-külön interjúkban egyértelműen megmondta, hogy hinata szereti narutot, sakura meg sasuket (és azért mosolygott olyan keserűen sakura mert azért nemrég még egy dilinyós pszichopata volt sasuke, most meg hirtelen visszajött és nem stimmel neki)

barátnős dolog: sakura azért lett dühös, mert tényleg nem lehet tudni, hogy most hogy értette - ez egy feltűnő poénforrás volt. japánban nevettek rajta nyugatra meg véresen narusaku vs naruhina World War alakult ki. :D igazából fene tudja! ezzel az volt a célja kishinek hogy magánál tartsa mind2 tábort. ez hasonlít arra, amikor kiba elszólja magát , h "ne keménykedj csak azért mert itt van hinata". szóval kb ez a szint volt, viccelődés.


na meg amiket még nagyon szoktak írni nekem: az hogy narutonak azt mondta az anyja, hogy válasszon olyan csajt magának amilyen ő... na hát :DDD addig kaptam ezt a nyakamba míg össze nem írtam, hogy hinata miért hasonlít jobban kushinara: - kiskorukban mind2jüket elrabolták x)) - elég nehéz volt a gyerekkoruk - mind2jüket a szerelme változtatta meg - biztatták narutot :) - a saját életüknél fontosabb nekik naruto - ahogy elé ugrott painnél valamint a 614 körül (nejivel) tisztára úgy néztek ki mint kushinaék mielőtt meghaltak (ezt még kurama is megemlíti narutonak) - hosszú a hajuk x)) (ez nem fontos de azért ideírom x) ). szóval ezek szerintem tök szép hasonlatok, míg sakurat az agressziójával hasonlítják össze, na meg egyes testmozdulatokkal(ami alap mozdulat a mangákban) sakura is volt hogy biztatta narutot, de azok nem voltak ilyen "nagyok" .


egyébként én nem is gondoltam túl a 615 részt(mint mások mind2 táborból!), de miután a borítóra is az került :DD háááát. csodálkoztam!, megmondom őszintén, mert azt hittem, hogy valami neji középpontú lesz, erre meg a háttérben van egy nagyon picike formátumban :DD


igen kishi eléggé beleesett a saját csapdájába, de én már azt is elképzeltem, hogy miután kiadták a 615-631es fejezetet ő leül a gép elé előveszi a popcornt és röhög mindenkin, hogy ilyen komolyan gondolják. :DD de lehet hogy csak magamból indulok ki. mindenesetre én régebben voltam nagy narutofan, mára kinőttem belőle, de lehet hogy csak azért mert kinyírta a kedvenceimet :D persze még ma is követem, de nem ugyanaz.

nekem az is tetszene, ha ismeretlen karakterekkel jönne össze mindenki, de ez nem valószínű, nagyon nem :)

sőt mivel kishi elkezdte ezt a hatalmas "botrányt" akkor be is kell fejeznie.


bocsi hogy ennyit írok, de én ilyen írógép vagyok :DD mindent kifejtek, megszokás hatalma. nem kötelezlek a végig olvasására! x))

2013. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de végigolvastam és sok mindenben igazad van. bár mindenkinek más a véleménye nekem is utkozik a tiéddel. (nem rosszbol :) ). abban hogy hinata csak nézte narutot azzal nem segitett neki hogy egyuttérzett vele, ha megmondta volna hogy milen ugyes meg stb. akkor az mondom tényleg jot tett hinata.. de nem. csak állt és bámulta ot kb. 10 éven keresztul. sakura szerintem sokkal tobbet segitett, hisz a shippen mindig egyutt voltak és a movie 6-ban ugy mint hinata, mior naruto nem volt erejénél odaugrott és feltartoztatta a másik narutot + nem is sérult meg szépen kivédte a tamadásokat mig naruto észhez nem ért. persze ebbol nem csinálnak akkora ugyet, de mivel hinata majdnem meghalt az hatalmas huhooot csinált. kushina sokkal jobban hasonlit sakurára ( én nem az eroszakosságrol beszélek hanem a torodésrol aggodásrol mint emlitetted hasonlo mozdulatok pl. a oleles. még minato is megemlitette mennyire hasonlit kushinara márpedig ha kishimoto ezt írta akkor bizony ugy is van.) persze hinata is sokat aggodott de nem tett semmit, ellenben kushina és sakura. az hogy hosszu volt a hajuk meg hogy elrabolták kiskorukban apro egyezzések (nem mellesleg kushinát minato mentette meg, hinatát viszont nem o, ezenkivul sakurat is elrabolták már) és minato kushinaba volt szerelmes, mint naruto sakuraba, és nem kushina minatoba, mint hinata. hát én nagyon nem tudok hátradolni és figyelni hogy egymást szapulaljak a rajongot, szeretném ha kishimoto nyiltan megmondaná mit szeretne, cselekedjen már. koszi ha vegigovastad :)))))
2013. szept. 4. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:

igazából ha belegondolunk, akkor kishi direkt úgy csinálta, hogy mindkettőre rálehessen kenni azt, hogy kushina hasonlít rá. ha akarja a mangaka akkor a tenten is csinálhatna valami olyat, ami nagyon hasonlít kushina viselkedése. de remélem, azért elfogadtad a hasonlatokat, hogy hinata is hasonlít rá, csak nem felszínesen.

én csak ezzel azt akartam mondani, hogy az agresszióban nagyon hasonlít, de ennyivel ino is meg tsunade is hasonlíthatna rá, meg nem hiszem, hogy ez egy olyan tulajdonság, amire büszkének kell lenni :DD


a moviekat, meg szerintem hagyjuk, mert felér a filler epizódokkal, ami tönkre tette az animét :S igazából azokat el se lehet helyezni a történet idővonalán... szóval azok nem valami nagy jelentőségűek. meg ha belegondolsz : a moviekban mindig a központi lány szereplő a végén elég közel kerül narutohoz.. szal, lehet a következő movieban meg hinata lesz.

az 1. shippuudenes movieban (nem tudom láttad e) volt shion, akivel tök jó lenne ha összehoznák :D csak nem fogják, mivel csak egy movie. olyan sakura hinata keverék volt a lány, meg sztem szebb is mind2nél x)

nem emlékszem, hogy elrabolták volna sakurat. hanyadik rész volt ez? nem lehet hogy filler volt?


"persze hinata is sokat aggodott de nem tett semmit, ellenben kushina és sakura"... ezt azért ne mondd :Dlégyszi. mert sakura inkább csak segítséget kért, hinata meg már feláldozta volna saját életét is nem egyszer narutoért.



na de elmondom, hogy mi zavar sakuraban. pontosan nem is sakuraban, hanem a narusakuban.

tehát sakura még 540 körüli fejezetben kapott egy szerelmeslevelet és elég szépen vissza is utasította, hogy mást szeret kit ? sasuket.( ez eddig nem is gond. szerintem jó dolog, hogy ennyire kitart a szerelme mellett, de onnan kb mennyi idő telhetett el? max pár nap. max. annyi idő után nem fog változni, főleg hogy visszatért.) na de most nem fogom sorolni hogy milyen csúnya dolgokat tett :D remélem te is átérzed, hogy csináld sok hülyeséget, bocsánatkérés nélkül.


:D visszatérve(kcsit off): csak képzeld el, hogy van egy srác akibe beleszeretsz, ő meg állandóan csak aláz, meg hülyének tart, komolyan se vesz, na meg a legjobb barátnődnek meg közben teszi a szépet..a barátnőd pedig eléggé lesz*rja a srácot. aztán segítséget kér a barátnőddel kapcsolatban.. te segítesz neki. eltelik pár év, a srác még mindig a barátnődért van oda. igaz hogy kezd kedvesebb lenni, de barátnál több nem vagy. hirtelen kiderül, hogy odavan érted egy másik srác(már régóta) aki felé nem is vagy közömbös. ezek után még népszerű, menő is leszel. "hihetetlen fordulatként":D az a srác akiért odavagy szerelmet vall (persze az egész kamu). te nem hiszed el és még ő van felháborodva, hogy nem hiszel neki és azután kavarog, minden hülyeséget csinál, bocsánatot persze nem kér.

ezek után, te mégis melyik srácnak szurkolnál? aki nagyon régóta szeret(csak próbálta összeszedni a bátorságát)? vagy azt aki csak azután kezdett (talán )megszeretni miután menő lettél (de még mindig sopánkodik a barátnőd után)?


remélem felismerted a naruto "vázlatait" :'DD kicsit béna.

na de amúgy ha belegondolsz, minatot nem verte agyon kushina.. szóval szerintem sakura maradjon csak sasuke mellett, aztán vagy magányos marad vagy nem.

naruto meg válasszon olyat, aki nagyon szereti :)


amúgy eredetileg nem sakurat tervezte kishimoto főhősnőnek, meg alapból nem is létezett kishi terveiben, ahogy sasuke se. hinata viszont igen.. kíváncsi vagyok milyen lenne így a naruto :D biztos fura lenne.de legalább párosításos háború nem létezne :D


bárhogy is dönt kishi, ha összehozza a karaktereit biztos úgy fogja, hogy mindenki boldog legyen és eléri a célját :) drámás nem lenne a vége, mert nem terve összetörni az olvasóinak a lelkét.

volt hogy egy orosz gyerek megölte magát, azért mert meghalt itachi -.-' (aztán a végén mekkora ciki lenne már ha kishi felélesztené- habár ez nem lehetséges, de akkoris) szóval, ki tudja mi lesz, ha naruhina vagy narusaku lesz :D

2013. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
áá annyira belefáradtam ebbe inkább csak annyit mondok mindettoben van jo és rossz. itt csak az dont hogy neked melyik szimpatikusabb. ennyi. nekem a narusaku neked naruhina. legjobb lenne ha teljessen random lenne. annak orulnék a legjobban. :)
2013. szept. 5. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!