Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok aki nem szereti...

Csak én vagyok aki nem szereti a naruhinát?

Figyelt kérdés
mindenki el van olvadva ettol a párostol, pedig a manga alapján a shippudenbe max 3-szor találkoztak. hinata a kés elé ugrott és kibokott egy szeretlek na-naruto-kun szavacskát. majd egy kézfogás. ez lenne a szerelem???
2013. aug. 26. 00:01
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekem nincs bajom a naruhina párosítással sem, de inkább narusakus vagyok, bár nekem hinata szimpibb mint sakura de narutohoz mégis jobban talál
2014. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem a Naruto és Sakura sokkal jobban összeillik. Hinata nem Narutohoz való. Nem értem hogy miért nem lehetet hogy Sakurának időközben megváltozik az érzései, hiszen szerintem ők tök jól összeillenének!
2015. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!