Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha van rajtam súlyfelesleg,...

Ha van rajtam súlyfelesleg, érdemes elmenni hostess állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb 8 kiló plusz, régen sokkal kövérebb voltam, de már a felét leadtam, beküldtem pár képemet egy céghez és behívtak interjúra. Az arcomat, hajamat, öltözködésemet sokan dicsérik, ezért volt bátorságom jelentkezni, de már elbizonytalanodtam.168 centi vagyok és 62 kiló. Nem tudom, bemenjek-e egyáltalán vagy csak leégetem magam? Olyanok válaszát várom, akik már hostesskedtek esetleg.
2013. ápr. 9. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazabol te hostess-nek akarsz menni,v. callgirl-nek?
2013. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kell a meló vagy sem? Ne hülyéskedj már... remélem, hogy csak nagyon unatkozol...
2013. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha behívtak akkor már ez nem lehet hátrány.

Láttam már teltebb hostess lányokat is, meg olyat is aki sovány volt és ronda, meg igénytelen az arca sem volt ápolt meg a haja is egy fészek volt inkább, de ő is ott volt hostessnek. Figyelj ha már behívnak akkor ez nem lehet hátrány ha van rajtad felesleg még nem jelenti azt hogy már keresztet vethetsz a munkádra, mert túl súllyal is lehet valakinek bomba alakja, és ha már sokan dicsértek akkor nem nézhetsz ki olyan rosszul sem.

2013. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem unatkozom, nem tudom, miből szűrted le, talán ismerjük egymást? Nem hinném.

Nem tehetek róla, nagyon önbizalomhiányos voltam mindig is a súlyproblémák miatt és volt, hogy 80 kilóra felhíztam, mert hosszú ideig sérülésből kellett felépülnöm. Ilyenkor rengeteg bántást kaptam idegenektől, de mostanában a családom még mindig mondogatja, hogy fogyhatnék, mert nézzem csak meg a vékony lányokat, így akarom leélni a fiatal éveimet? Emiatt van bennem ez a félsz, még ha nem is vagyok egy zsírdisznó már, de mégis csak bennem van, hogy ha nem kellek valahova, az biztos az alakom miatt van.

2013. ápr. 9. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
en 167 centi vagyok 60 kilo es hostess.
2013. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen hostess? Mit kellene viselned? Ne nevettess. Szerintem a 62 kg nem olyan sok. Én 167 cm vagyok 60 kg és jó lenne 5 kg mínusz, próbálkozom is, de ez attól is függ szerintem hogy mennyire vagy izmos és hogy oszlik el a felesleg. Én elmennék, bár én már ha csak annyit mondanak hogy hostess már meg se hallgatom. Valahogy nem tetszik, nem is mernék elmenni stb. De már láttam nagyon kövér lányokat is hosstesként szórólapot osztogatni. De rövidnadrágban, melltartó felsőben is láttam már teltebbnek mondható lányokat így dolgozni. Jobban nézett ki mint a mellette álló nála kb 10 kg-al kevesebb csaj. Szóval ezek csak számok. Ők meg úgyis eldöntik hogy az adott munkához megfelelsz e. Miért ne mennél el? Az önbizalomhiányt megértem. Én is voltam 160 centihez 13 évesen 70 kg, de azóta voltam már 50 is :) Most megint felszaladt egy pár de igyekszem leadni. Másokra meg ne hallgass, nem biztos hogy annyira rosszul áll az a pár +. Most egy ilyen munkához lehet csak a hajadra lesz szükség vagy ki tudja. Miért égetnéd le magad?
2013. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem igen
2015. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!