Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem támogat engem senki?

Miért nem támogat engem senki?

Figyelt kérdés
Szeretnék diákmunkára menni, de itthon mindenki csak leszól érte. Szeretnék egy kis pénzt keresni, pl jogsira, stb.. senki nem támogat itthon, szerintetek is rossz ötlet?

2013. aug. 30. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gimis vagy, már késő...
2013. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én támogatlak;D
2013. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
légi támogatás indul. amúgy én is járok diákmunkára és csak 1 ember nem örül neki :D akinek nem sikerült bejutnia. de menj csak el nyugodtan. eléggé fárasztó tud lenni szóval erre készülj fel de meglehet szokni.
2013. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tanév közben is lehet diákmunkát vállalni, akkor miért késő? Felvettem a kapcsolatot egy iskolaszövetkezettel, és mondták, hogy most olyanokat keresnek, akik tanév közben is ráérnek. Igen, arra már lelkiekben felkészültem, hogy fárasztó lesz, de nem zavar, valamilyen szinten felkészít az életre. Úgy gondoltam, hogy péntek délután, szombaton, és még valamelyik hétköznap 4 órában ( szombaton 8 órában ). A másodiknak is köszönöm, hogy támogat :D
2013. aug. 30. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!