Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért nem támogat senki?

Mért nem támogat senki?

Figyelt kérdés
Fogyózom és ezt a családban mindenki tudja,de azért még veszik nekem az édességeket,üdítőket és olyan kajákat csinálnak hogy nagyon nehezen állok ellen.Mindig azt hajtsák hogy hova fogyózol?! Nekem nem tetszik ahogy most nézek ki de nem támogatják.Miért lehet ez? Mit csináljak?
2011. júl. 28. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
cm/kg/kor?
2011. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
attól hogy megveszik nem kell megzabálni egyből... nem támogat senki :DD magadat támogassad
2011. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tipikus magyar mentalitás. Én is most nyáron egy csomót voltam a szüleimnél, csak ők még szekálnak is, hogy fogyjak le, aztán meg ilyen kaják voltak, h gulyásleves, rántott csirke, rakott krumpli, stb.

Menekültem is haza, amint tudtam :D:D

2011. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mondják anyámék, hogy fogyjak le, meg anyum izél, hogy ő soványabb nálam, de mikor megyünk hozzájuk, minden egyes alkalommal finomságokkal várnak. Sajnos túl gyenge vagyok ahhoz, hogy ellenálljak. Anyós szintén. Mondogatja, hogy le kéne fogyni, de minden este pizzával vár, mikor megyünk hozzá. Hát kösz, így könnyű lesz...
2011. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1. 154/58/15

Tudom hogy nem kell felzabálnom ,de ha nem vennék meg könnyebb lenne.

Én sajnos nem tudok menekülni itt lakom:/

2011. júl. 28. 22:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez a magyar emberek egészségtudatosságának hiánya miatt van. Ne foglalkozz velük, koncentrálj arra, hogy igenis le fogsz fogyni és állj ellen! Nekem ez segített. Az én családom is ugyanúgy viszonyult a fogyókúrámhoz, mint a tiéd. Nekem is ilyeneket mondtak, hogy "hova fogyózol", pedig én kórosan elhízott voltam (188 cm, 110 kg). Jelenleg 83 kg vagyok, de elhatázoztam, hogy 70 kg-ig lefogyok és tartani is fogom. Most sem értenek meg, emellett több családtagom jön a "jó" ötletivel is, például ilyenekkel, hogy "gyümölcsöt akármennyit ehetsz, az nem hízlal" stb. Szóval ez csak úgy működhet, ha nagyon elszánt, kitartó és nagy akaraterővel rendelkező vagy. Nekem mostmár mondhatnak bármit, ehetnek előttem bármit, akkor is szigorúan tartom magam a diétámhoz, mert megtapsztaltam, hogy SOKKAL jobb 27 kg-mal könnyebben az élet.

Sok sikert Neked is!

24/F

2011. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Viszont ha a magyar mentalitásnál tartunk, az is sajnos az, hogy mindig mindenki támogatást vár-legyen az családtól, államtól, szomszédoktól, egyéb közösségektől-, pedig nagyon sok esetben a kutya nem fog melléd álln, max már azután, hogy látják a sikered.
2011. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 22:21

188cm és 70kg az nagyon giliszta, de hát te tudod.

2011. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22:21 ugye nem gondolod komolyan????????????? inkább most kezdj el edzeni és izmosítani és legyél 90 kg -os de izmos
2011. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
188 centihez, minimum 80, de inkább 85-90 kiló kéne legyél ahoz, hogy rádnézzek...
2011. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!