Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed ha valaki,...

Mi a véleményed ha valaki, megszállottan szereti és megszálottja a mentősöknek?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon az akar lenni, az utcán mindig nézi ha jön egy mentő...stb.(Virág,15 éves) :)
2009. nov. 1. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szép dolog, tartson ki mellette :)

én kamionvezető szeretnék lenni, remélem az is leszek egyszer ..

16F

2009. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Neked is kívánom, hogy sikerűljön,jó lehet mindig úton lenni.

2009. nov. 1. 21:58
 3/13 anonim ***** válasza:
én mentőorvos akarok lenni. orvosira járok. 19/L
2009. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De jó, én is az akarok lenni.Szerinted számít ha végeztél elsősegélyt? Sulin kívűl,és okleveled is van.
2009. nov. 2. 17:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha akciójátékokon (autók+sok vér) nőtt fel valaki, akkor szerethetne mentős lenni, vagy ha nagyon elkötelezett, és szeretne segíteni az embereken, csak hogy minél többször megalázzák, semmibe vegyék és végül idegroncsként haljon meg.
2009. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát orvosin első félévben úgyis van elsősegély. de egy egészségügyisnek az édeskevés, szóval nemigen foglalkoznak vele.
2009. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom hohy kevés.
2009. nov. 2. 22:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom ha mentős leszek biztos találkozom, majd halott emberrel,de azt is vedd figyelembe mikor megmentesz,segítesz valakin.
2009. nov. 2. 22:31
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia


Én megszállott mentős vagyok. nagyon sokat küzdöttem érte. de elértem a célomat. ha igazán szívből ezt akarod csinálni akkor soha ne add fel. de készülj fel mert az odáig vezető út NAGYON nehéz...főleg lányként.... ha szeretnéd segítek, támogatlak, ellátlak tanácsokkal. de CSAK ha TÉNYLEG ezt szeretnéd.... ha tényleg hivatásodnak érzed....


Era(25é)

2009. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm,igen annyira megszálott vagyok, hogy régen csúfoltak.Beszélgethetnénk msn-en.

2009. dec. 6. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!