Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fecske Lovardának milyenek az...

Fecske Lovardának milyenek az árai, oktatói, lovai?

Figyelt kérdés

A Fecske Lovardáról sok jót olvastam/hallottam. Hogy kellemes, családias a környezet, meg hogy normálisak az oktatók, de szívesen meghallgatnék bővebb személyes tapasztalatokat, meg a véleményeteket. :)


/A honlapjukon nem találtam az árakat (főként a kezdőknek futószáras oktatás, a bérletet) és mást se nagyon./



#árak #lovaglás #ló #lovarda #oktató #futószár #Fecske Lovarda #Fecske Lovas Sport Egyesület
2013. szept. 3. 19:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szia!Ami Rákoscsabán van?
2013. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, a XVII. kerület, ha jól tudom.
2013. szept. 7. 14:41
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem csoda, hogy nem találtál semmit, akkora nulla.

Totális igénytelenség, ócska, szakadt felszerelések, tök koszos, hasmenéses lovak, nulla felszereltségű pálya. Legfeljebb annyi oktatás, hogy emelgesd a feneked, villám tempóban nyom ki osztályba, ahol aztán nagy ívben le sz*nak. Kötve hiszem, hogy ott van egyátalán oktató. Az osztály szánalmas. Tele olyanokkal, akik még ülni sem tudnak a lovon, nemhogy vezetni tudják, így aztán aki tudna menni, az is csak kínlódik a totál automata lovakon. Ha épp van az osztályban olyan aki tud lovagolni, még csak-csak csinál valamit a csoport, egyébként csak ügetget körbe-körbe. Időnként megjelennek valami fiatal srácok, akik elméletileg vezetni akarnák az osztályt, de a tevékenységük kimerül abban, hogy röhörésznek és pöfékelnek a pálya közepén. Hogy itt nem fogsz megtanulni lovagolni az biztos. A gyerekekkel ugyanezt csinálják, ami inkább kiskorú veszélyeztetése.

Ez a lovarda egy zártkörű galeri, az a néhány ember aki oda tartozik jól elvan, a többi pedig csak hagyja ott a pénzét, ennél többet nem számít és nem is foglalkoznak velük. Nem drága, de nem is kapsz a pénzedért semmit, még annyit sem hogy, jól érezhesd magad.

2014. márc. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! Valaki jár oda közületek?
2014. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jár oda egyáltalán valaki?
2014. jún. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
28%
Most jöttem el onnan.Nem képesek, tisztelni a másik lovarda munkáját,hogy esetleg valaki szeretne DOLGOZNI a lovával, nem csak bohóckodni.Eszetekbe se jusson odamenni!
2014. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6-oska! Volt ott egy nő aki egyedül lovagolt, csoport és oktató nélkül. Nem tudom hogy érte el.

Bár persze ő is elment.

2014. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyébként egyetértek 6-oska!!!!!
2014. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pofátlanság elkérni 500 Ft-ot 5 perc sétáért!
2014. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a telekakált tanyasi budi ami a WC helyett van, nem semmi. Majdnem beleestem ahogy megbillent
2014. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!