Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kéne döntenem?

Szerintetek hogy kéne döntenem?

Figyelt kérdés
Következő a szituáció: régen nagyon függtem játékokat, amiket már vagy egy éve nem tudok, a számítógépem állapota miatt. Most lett egy lehetőségem, apám adott pénzt úgy, hogy én megveszem a gépembe az új dolgokat, cserébe nekiadom a régieket. Na már most: Ha megveszem a gépet és megint elkezdek függeni akkor tuti hogy minimális kedvem sem lesz tanulni. 11. es vagyok, szóval kéne tanulni. A másik az, hogy mozognom is többet kéne. Most vagy az a lehetőség, hogy megveszem, és ezt a hármat megpróbálom összeegyeztetni, ami őszintén megmondom szerintem nem nagyon menne. (nincs akaraterőm) vagy nem veszek semmit, apámnak visszaadom a pénzt, amit adott+megmarad nekem a 20 ezer önrészem és viszontlátásra. Viszont elég valószínűnek tartom, hogy ha minden így marad én akkor sem fogok sokkal többet mozogni és kb ugyanannyit fogok gépezni csak nem játszom. elég nagy dilemma. szerintetek?
2013. szept. 7. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rendelkezésre áll a választás lehetősége, akkor válaszd azt, hogy nem veszed meg a gépet. Így megspórolsz egy csomó olyan kellemetlenséget, mint például a lemaradás az anyagban, vagy az ismerkedés során érintő hátrányos helyzet (kövérség, ha jól értem). Ha nem így teszel, talán eszedbe fog majd jutni, amit most mondtam. Amúgy nem olyan nehéz leszokni a gépezésről és hasznosabb elfoglaltságot találni, ami egyúttal kellemes is, tehát szerintem érdemes megpróbálni.
2013. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!