Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek olyannal...

Hogyan kezdeményezzek olyannal beszélgetést, akivel nem nagyon beszélgetek, és ismerek már egy ideje?

Figyelt kérdés
Szeretnék többet beszélgetni mással, de nincs bátorságom hozzá és félek hogy nem vagyok túl érdekes társaság.
2009. nov. 2. 20:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek már elkönyveltek antiszociálisnak, pedig csak arról van szó, hogy bizalmatlan vagyok, és nincs önbizalmam.
2009. nov. 2. 20:17
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kezdeményezzek velük beszélgetést, hogy ne legyen kínos, vagy ciki a helyzet.
2009. nov. 2. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele azt hiszem szinte pont meg értem a gondodat. fiú vagy vagy lány? és hány éves?
2009. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 éves,lány
2009. nov. 3. 17:55
 5/7 A kérdező kommentje:
és te első válaszoló.
2009. nov. 3. 17:55
 6/7 A kérdező kommentje:
És te 1. ????
2009. nov. 3. 17:55
 7/7 A kérdező kommentje:
Most csinálom a vizsgamunkám terveit, és félek nem fog tetszeni a tanároknak. (ez egy művészeti középiskola.)
2009. nov. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!