Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek beszélgeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek beszélgetést? (lánnyal)

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliban aki igen csak tetszik nekem, de szinte soha nem tudok vele beszélni mert sosincs egyedül.

Nem vagyok éppen egy "szívdöglesztő srác" (túlsúly) én próbálok őszintén szólva közömbös lenni mert ha megtudja hogy tetszik nekem akkor kinevet vagy hasonló(egyénként az osztályból szinte mindenki tudja rajta kívül).

Bár szépnek nem vagyok szép, de (legalábbis szerintem) udvarias előzékeny ember vagyok. Illetve az osztályba nekem van a legintelligensebb és legkifinomultabb beszédstílusom és a többiekhez képest művelt és "okos" vagyok. (remélem önteltnek nem tartotok ezek miadt ha mégis önajnározásnak tűnne:

Elnézést kérek!)


2010. okt. 23. 22:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
amúgy 16 vagyok és 10-es
2010. okt. 23. 22:11
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinevet, vagy úgy gondolod, hogy ki fog nevetni, nincs értelme a kapcsolatnak...
2010. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Menj oda hozzá nyugodtan. Ennyit: Szia! Ezután kérdezel tőle valamit. Kész a beszélgetés. Ha lepattint tudd meg mielőbb. Ne tekintsd feljebbvalónak őt nem jobb ő nálad és te sem nála. Akaraterő kell hozzá anélkül hiába papolok neked.
2010. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
való igaz nem is attól félek hogy lepattint ez benne van a pakliban de ha nincs egyedül és "leégek" oda minden méltóságomnak
2010. okt. 23. 22:19
 5/12 A kérdező kommentje:
illetve osztálykiránduláson is beszéltünk ő szólított meg tök jót dumáltunk csak valamiért én nem szólítom meg
2010. okt. 23. 22:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Már miért lenne oda minden méltóságodnak???

Ne izgulj már! Tessék beszélgetni:)

Engem nem lehet megálzni, mert én így gondolom és lásd, igazam van:)

2010. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha egy lány oda jönne hozzád és a haverjaidhoz beszélni és kicsit furcsa lenne, majd elmenne totál zavarban, akkor te hülyének gondolnád és lenéznéd?
2010. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ŐŐŐ, nehéz kérdés, csak a saját véleményemet tudom elmondani. Am én is 16 vagyok, és 10.-es, csak lány:)


Hát ez a 'kifinomult beszédstílus' nekem nem imponáló. A túlsúly az nagyjából mit jelent, mert a nem óriási túlsúly jól is állhat valakinek. De ha zavar, akkor sportolhatnál/gyúrhatnál+egészséges ételeket ehetnél, hogy csökkentsd a túlsúlyodat.

Ha mindig van valaki vele, az sem probléma, mert 1 osztályba jártok, tehát van közös témátok. Ha csak teszel valami vicces megjegyzést(nem bántót), már abból is kialakulhat beszélgetés, és persze a szokásos msn-en/facebook-on komolyabban is beszélhettek.

2010. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az tök jó ,hogy műveltebbnek érzed magad a többieknél ,de a 16 éves lányoknál nem ez a nyerő általában :) egyetértek az előttem szólóval a vicces, kicsit piszkálódós beszólások ( amik nem bántóak ) amin mindketten tudtok nevetni megadja az alapvető löketet :)
2010. okt. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

állatába szoktam "hencegni", hogy jók a jegyeim ez igazából tavaly jött be nagyon

tavaly év végén volt olyan hogy segítettem neki átmenni töriből és utána megölelt ezt azóta nem tudom kiverni a fejemből

2010. okt. 24. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!