Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresztények? Jézus be tudja...

Bakos Alexander kérdése:

Keresztények? Jézus be tudja gyógyítani a megsebzett szívemet?

Figyelt kérdés
18F Elmentünk egy éjjel szórakozni az unokatesóimmal egy szórakozóhelyre,aztán ott összeismerkedtem egy lánnyal egész éjjel beszélgettem vele a discoba meg hülyültünk meg baromkodtunk! Azonnal beleszerettem nagyon megtetszett a stílusa meg a személyisége nagyon ott volt a lány! Minden szempontból! Meg is adta a tel számát nekem és megbeszéltük hogy majd másnap felhívom aztán megbeszélünk egy randit erre felhívom és elkezdi hogy ő már mással randizik bocsikahhh Ez rosszul is esett nekem egy kicsit és fáj is a szívemben megmondom őszintén! Úgy gondoltam hogy megtaláltam az igazit!... Pont tartottam haza felé trolin és egy picit össze volt törve a szívem miatta! Nagyon bele éltem már magamat a folytatásba aztán egyszer csak haza értem és azt vettem észre hogy a szívemben kezd begyógyulni az a kis seb amit a lány ejtett amikor pihentem az ágyamon! Jézus Krisztus tud ilyet csinálni hogy begyógyítja a szívemen a fájdalmat?? Ugye ő képes erre?? Vagyis jól éreztem hogy ő volt???

#gyógyítás #Isten #fájdalom #keresztény #Jézus #szív #Jézus Krsiztus #Begyógyítás
2013. ápr. 25. 01:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Atya-gatya! X)

Ez a kis monológ überelt mindent a mai nap folyamán!

Köszönöm Sanyi, jobbá tetted a napom!

2013. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem barátom, a felfogásod miatt történt mind ez!

Egyszerűen túl tudtad tenni magad ezen a dolgon.

Szimplán ennyi!


Keresztény lévén tudhatnád, hogy nem Jézus Krisztus tud ilyet csinálni, segíteni a nehéz helyzeteken, hanem a hited!

Mert mindenki hisz valamiben, még azok is, akik nem a keresztény vallást tartják fő irányvonalnak!


Nem szabad mindenben cselekedetet a szentekhez kötni!

Mert a világban sokan vannak akik félrevezetik a másikat és megkárosítják, méghozzá az úr és Jézus Krisztus nevével!

2013. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 girl9686 válasza:
Igen Jézus mindenkinek segít, csak hozzá kell fordulni, nem tudom imádkoztál-e hozzá , vagy vallásos vagy-e de a kérdésedből ítélve szereted őt (Jézust) , de ha tévedek akkor tudat alatt is kérhetted , nem kell szavakba öntened a kéréseidet, mert mindent tud .
2013. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Imádom Jézust!!! Kb 2 hónapja tértem meg és teljesen átadtam neki az életemet! Csak még ilyen érzés nemvolt velem hogy összeforrasztotta volna a szívemet! És ha mondjuk pl egy hosszabb kapcsolat után megcsalna egy lány és össze törné a szívemet akkor Jézus azt is be tudná gyógyítani kedves válaszoló?? Girl???
2013. ápr. 25. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát már bocsáss meg kedves kérdező, DE te kezdesz átesni a ló túloldalára!


Keresztény lévén megértem buzgóságodat a vallás iránt.

Viszont amit már művelsz az inkább (bálványozás) mint józan elhivatottság a vallás felé!!!

És a (bálványozást) mint olyat, az egyház nem tűri!

Nyugodtan legyél hithű keresztény, de tudd, hogy ez meddig terjed!


Ilyent szófordulatokat meg ne használj, hogy "Kb 2 hónapja tértem meg és teljesen átadtam neki az életemet!"

Mert fogalmad sincs arról, hogy mit is jelent az a fajta elhivatottság!

Mert ha tudnád, akkor te nem lányokkal ismerkednél, szórakozóhelyeken, párkapcsolat céljából!


Az eddigi leírásod nem azt jelzi, hogy megfelelő hitt tanítás vitt arra rá, hogy felvedd ezt a vallást!

És ez így ebben a formában káros lehet rád és a környezetedre!!!

2013. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 girl9686 válasza:
Igen Jézus mindenben segít, de ha szeretnél többet tudni írj üzenetet !
2013. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 girl9686 válasza:
34%
Kedves előttem válaszoló , én óvodás korom óta vallásos nevelést kaptam , de ez nem jelenti azt,hogy ne mehetnénk el szórakozó helyre, és ha megyünk is nem biztos , hogy oda azzal a szándékkal érkeztünk , hogy párt találjunk , sokkal inkább kikapcsolódni, és ha netán összeismerkedsz valakivel még azt sem tiltja semmi , csak ne tegyél olyan dolgot, amivel Istent megbántod!
2013. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves girl9686!

Ki beszélt itt rólad?

Az a baj, hogy nem olvasod végig a leírtakat és ennek okán baromságokat írsz!

Vagy, nemes egyszerűséggel képtelen vagy értelmezni az általam leírtakat!



Képzeld, én is óvodás korom óta gyakorlom a keresztény katolikus vallást! (de mi köze ennek az óvodás gyermekded példálózásnak ehhez az egészhez)

Méregetni hogy kinek nagyobb a presztízse (szánalmas vagy)!

Nem vagyok egy minta keresztény, éppen csak nem lopok, csalok, hazudok, rendíthetetlen a hitem, imádkozok, tisztelem embertársaimat és segítem akin tudok!


És itt ragadnám meg az alkalmat, hogy hasonló személyeskedéseket elkerülve, az ilyen jellegű irományokat privátban leírni!

Minek okán a válaszok küldésekor, alul fellelhető 4.-ban foglaltakban megtalározták az oldal üzemeltetői, miszerint: "Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!..."



Jelen kialakult helyzetben "ha" elolvastad volna rendesen a leírtakat, nem az a baj, hogy hova fohászkodik.

Hanem, hogy kategorikus "Jézust" jelöli meg fő irányvonalnak!

minden amit a Kérdező tesz annak Jézus lesz a megváltója! És ez a gondolkodásmód rossz!


És bizony ha értelmezted volna rendesen a leírtakat, a kérdező kijelentette, hogy 2 hónapja tért meg, és teljesen átadta neki az életét.

De az ő cselekedetei nem felel meg annak a hivatásnak amit leírt.

Mert azok a férfiak aki a (szenteknek) szenteli az életét, azokból lesznek a papok, akkor viszont bizonyos protokoll gyakorlása illeti őket!


Ezért is írtam, hogy ne írjon ilyeneket!

Én elhiszem, hogy két hónap után is elég nagy benne a buzgóság, de nem csak Jézusról szól a vallás!!!

Ezért írtam, hogy ha csak ez az irányvonala akkor rosszul csinálja az egészet!


Ui: (remélem így már érthető az egész)

2013. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 girl9686 válasza:
Nem szándékoztam kötekedni , de köszönöm , örülök a figyelmeztetésnek , megpróbáltam segíteni ennyi az egész ,és ha nem szeretné figyelembe venni amit írtam akkor nem teszi , jogosan mondtad úgy érzem , de nem muszáj egyből szánalmasnak nevezned .....
2013. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
34%

Kedves Steel Painter!


Olyan nagyon mégsem gyakorolhatod a katolikus keresztény vallást, óvodáskorod óta, hogyha ilyeneket írsz a másikról, hogy 'szánalmas vagy', meg 'baromságokat írsz'. Ez egész keresztény mivoltodat hiteltelenné teszi, és a gazdag ifjúhoz hasonlóvá tesz. (Gondolom megvan a történet).

Továbbá létezik olyan, hogy valaki átadja magát teljesen az Úrnak. És ez miért lenne bálványozás? Jézus pontosan ezt várja tőlünk, és ez az amit a gazdag ifjú nem tett meg. Természetesen ettől még hibákat fog elkövetni ugyanúgy mint ahogy én és te is. Például szórakozóhelyekre jár és olyan dolgokat tesz, ami nem tetszik az Úrnak. De tudjuk, hogy Jézus megbocsát és szeret és nem hagy a porban, szóval csak nyugodtan adja át magát a kérdező mindennap. :)

2013. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!