Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Nikike18 kérdése:

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy lehessen kutyám?

Figyelt kérdés
Már 5 éve könyörgök egy kutyusért.12 éves vagyok,és nagyon szeretem az állatokat.Panelban lakunk és egy kistestű kutyát szeretnék.Anya azt mondta,hogy majd ha elköltözünk,és apa is ezt mondta.Nem tudom mit csináljak!

2013. szept. 11. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Panelban nagy felelősség egy állat, én nem is viselném el a házban a kutyákat. Szórja a szőrét, állandóan takarítani kell utána, ráadásul talán kicsit allergiás is vagyok rá. Lehet ezzel szüleid is így vannak, vagy a közös képviselő nem engedi a kutyát. Nem kérdezted, miért nem akarják? Ha elköltöztök, lehet kertes házat terveznek, ott meg egy egész falka is simán elfér. :)
2013. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kezdd úgy hogy egy lovat akarsz.
2013. szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyúúú ha nem lehet kiskutyám elmesélem az apunak amit a postás bácsival csináltatok !
2013. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szinte magamat láttam ahogy olvastam! :)

Én bérházban lakok a 2 testvéremmel és a szüleimmel.

Mi úgy 8 éven keresztül könyörögtünk egy kiskutyáért, de mindig az volt a válasz *majd ha elköltöztünk*.

Aztán 1 évig pihentettük a témát a tesóimmal, majd én azt mondtam, hogy ha nem lehet kutyám, akkor kérek egy kaméleont. xd

Anya utánanézett a gondozásának, etetés, akvárium, valami hülye méregdrága vitaminpor...stb. Aztán mindannyian leültünk egy szobába és átbeszéltük, hogy ha lenne kutyánk, ki vállalná a sétát, fürdetést stb. Megbeszéltünk mindent és beleegyeztek :))

Most 15 éves vagyok (lány) és egy gyönyörű, aranyos yorkival élem meg mindennapjaimat!! :)

2013. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket majd próbálkozom remélem,hogy sikerülni fog! :)
2013. szept. 13. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:

4. voltam.

Sok sikert!Drukkolok. :DD

2013. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Évekig könyörögtem én is , direkt anyum elött nézegettem az eladó kiskutyákat ,odahívtam hogy ez nem is annyira drága meg hogy milyen aranyos ...stb.És egyszer jöttem haza és anyum ül a gépelött és telefonon beszél ,lerakja és mondja hogy készüljek mert megyünk a kiskutyáért . És szülinapomra kaptam egy gyönyörű beagle kutyust:D
2013. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!