Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mentetted már meg valakinek...

Mentetted már meg valakinek az életét?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, csak egy állatkáét, de az is nagyon jó érzés volt.
2009. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de az enyémet már mentették meg. 1 éve amjdnem megfulladtam a balatonba (a tanárunk táborba vizibiciklivel elment, volt vagy 3 méter a víz, és ahogy úsztam a másik vizibiciklihez jött egy nagy hullám, amiből egy csomót benyeltem és kapálóztam de már hiába), egy fiú a vizibicikliről beugrott értem és épp időbe még merülés előtt kihúzott engem. Talán még aznap vagy 1 nappal később össze s jöttünk. Szerintem elég romantikus :D
2009. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évvel ezelőtt horgásztam dunavarsányi 4. tónál. Nyár ellenére hűvös, szeles, esős idő volt, szinte sehol nem voltak kint a parton emberek. Egy kisebb csoportot figyeltem akik a partról beúsztak a tó közepén lévő szigetecskére. Egy 17 év körüli lány követte őket, és nagyjából félúton, a parttól 80-100 méterre hínármezőbe keveredett. Segítségért kiabált, és hamar rájöttem hogy nem csak "viccel". A társai a kis sziget túloldalán lehettek, nem is láttam őket, nyilván nem is hallhatták őt. Többszáz méterre lehetett a parton a legközelebbi ember, gondolom ő se sokat tudott volna tenni. Pillanatok alatt dönteni kellett, én voltam az egyetlen akire egyáltalán számíthatott. Mivel elég nagy mező volt arrafelé, úgy döntöttem, hogy csónakkal megyek a segítségére. Felrohantam a nyaralóba a kulcsért, közben ordítottam a családomnak, hogy pokrócot, kötelet hozzanak. Szerencsére hamar odaértem a lányhoz, aki közben teljesen kimerült a kapálózásban. Annyi ereje sem maradt, hogy segítsen amikor behúznom a csónakba. Végül megkapaszkodott a csónak hátuljában, és sikerült a partig kihúzni szegényt, igaz vagy háromszor is meg kellett álljak, mert nem bírta már szinte tartani se magát, és elengedte a csónakot. Teljesen elerőtlenedett, remegett az egész teste és sírt. Bebugyoláltuk a pokrócba és kapott meleg teát. Percek alatt rendbe jött, és addigra a családja is előkerült. Rengetegszer feljön ez az emlék bennem, és áldom a horgász szenvedélyem, hogy a rossz idő ellenére a parton voltam, és áldom, hogy a rendetlenségem miatt a csónakkulcs is nálam volt előző napról és nem vittem vissza akkor a helyére, a gondnoki lakásba.
2009. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is két állatka életét mentettem meg eddig,és nagyon jó érzés volt.Meg egyszer engem mentett meg a barátnőm.
2009. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmet mindig visszarántom,az autók,villamosok elől.!!!Ő is csinálta már ezt velem,de nem sokszor!
2009. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha az öngyilkosságról való lebeszélés annak számít, akkor nagyon sok ember életét mentettem már meg.
2009. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem nősültem meg. Ez számít?
2009. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is egy állatkát mentettem meg.Sétáltunk a barátnőmmel a foci pálya mellet mert épp jöttünk a boltból,mert kellet vegyünk egy ollót,micsoda véletlen :D na és megyünk és egy kiskutya úgy belecsavarodott a hálóba hogy majdnem megfulladt mi meg gyorsan próbáltuk kivenni , de nem sikerült szóval szét kellet kicsit vágjuk a hálót :§ Azóta egy kis kerek lyuk van rajta,mai napig se tudják,de szerintem megérte :)

14/l

2010. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!