Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az osztálytársai...

Mit tegyek ha az osztálytársaim szekálnak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
14éves vagyok. Az osztálytársaim állandóan szekálnak. Pl.ma az egyik fiú elkezdte mondani hogy az egyik csal kinyalt engem meg ilyenek...tökre kiakadtam...aztán meg odajött hozzám egy idősebb fiú vígasztalni erre lefényképeztek hogy mi ketten járunk( a fiúval)...elkezdtem sírni is...olyan rosszul esik ez az egész...Mit tegyek?
2009. nov. 4. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
A legtöbb osztályban van egy-két ember akikre kis ideig rászállnak a többiek. Egy darabig húzd meg magad, próbálj távolságtartó, de kedves, segítőkész lenni. Nehéz lesz, de mást nem nagyon tudsz tenni.
2009. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

rúgd tökön őket

vagy új iskola

2009. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vágd orrba őket. Nem valami nőies, de tuti nem számítanak rá. Utánna valszeg nem fognak cseszegetni...
2009. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Velem is ez volt.

Rájöttem, a megoldás az, ha figyelmet sem fordítasz arra, amit mondanak, csak csináld tovább dolgodat.

Kivételt képez, ha éppen nem csinálsz semmit. Ilyenkor ne ülj tovább a helyeden némán mint a hülyék, hanem mondj nekik valamilyen KOMOLY, felnőttes dolgot és menj el tőlük, céltudatosan! Ne várd meg még valamilyen hülyeséget válaszolnak!


15/f

2009. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

új iskola? szerintem már nem kéne..jövőre úgyis máshova megyek.

Amúgy nem vagyok az erőszak híve.

De azért köszi a válaszokat.

2009. nov. 4. 15:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egy idősebb fiúval jársz az menő nem?
2009. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 thedani ***** válasza:
Szerintem totális hadviselés, tudj meg róluk valamit, és próbálj valahogy visszavágni, kapd el őket iskola után mikor mennek haza, egyenként, vagy valami. Próbáld túl tenni magad a "nem vagyok az erőszak híve" dolgon. Vagy te, vagy ők. Lehet egy életre tönkretesznek ezzel, ki tudja milyen beidegződéseid alakulnak ki. Mondom még egyszer, vagy te őket, vagy ők téged. Gondold át!
2009. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is azzal a kommenttel értek egyet, hogy ne foglalkozz velük, mert az nagyon zavarja őket és egy idő után abbahagyják.

Tudsz esetleg fordulni valakihez, hogy ne csak úgy tégy, mintha nem zavarna, hanem tényleg leszard?:)

2009. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 thedani ***** válasza:
Ez hülyeség, ha hagyja akkor még jobban rászállnak mert látják hogy vele bármit meg lehet csinálni. Amúgy mennyi ideje csinálják már? biztos rég óta és mégsem szálltak le mert hagytad. Ahogy eddig is írtam, hadviselés. Mondjuk ha megint beléd kötnek akkor lökd meg az egyiket, esetleg át egy padon és ha utána megüt akkor mész a tanárhoz hogy már régóta piszkálnak és talán vége lesz. Néha szembe kell nézni a félelmeinkkel, ha nehéz is.
2009. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=00pkNz0SgX4

Ne lődd szét az összeset, nem jó módszer! :D

2013. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!