Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire ciki a boltba nagy...

Mennyire ciki a boltba nagy táskával bemenni?

Figyelt kérdés
Kicsit nagy a sulitáskám, de nekem muszáj a kétvállas, mert ódzkodok az egyvállasoktól. Viszont boltokba menni egyáltalán nem merek vele.. Egyébként is kiráz a hideg attól, amikor észreveszem, hogy mindig figyel a biztonsági őr, pedig csak a lakkokat nézegetem, nem pedig lopni mentem..
2013. szept. 15. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én fiú vagyok, de már vagy 10 éve táskával járok boltba, még akkor is, ha nem iskolába megyek / iskolából jövök. Még sosem merült fel bennem, hogy ciki lenne.


Az meg, hogy most figyelnek a biztonsági őrök... Hát ez a dolguk, szerintem nem kell ezzel foglalkozni. Hogy ha valaki gyanús, és táskával, vastag kabátban, vagy ilyesmiben megy be, akkor teljesen természetes, hogy jobban nézik, hogy mit csinál. De szerintem addig, amíg nem lopsz, úgy sincs mitől tartanod... Nem tudom, inkább gondolj arra, hogy azért néz, mert tetszel neki, vagy valami ilyesmi :D

2013. szept. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem ciki egyáltalán.én is folyton ezen röhögök brtánőmmel hogy bemegyünk akármilyen táskával nem az a ényeg igy is ugy is fiatal vagy és követ ,mintha lopnál.eleinte zavart minket is ,mert mi a francért mászkál utánunk.de am ez normális,mi köszönünk neki,néha odamegyek megkérdezni ha vmit nemtok.nem gáz ha mondjuk betétért mész akkor sem,mert ö csak egy bizt ör tökmind1 :) szal ne foglalkozz vele.mi röhögni szoktunk rajta mikor kijövünk mikor nagyon sneaky modon követ minket :P.
2013. szept. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!