Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Téged zavar ha valaki nagyon...

Téged zavar ha valaki nagyon 'gyerekes'?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy kicsinyes és nyafogós, hanem hogy pl.. szeret játszótérre járni és 18 éves létére beleül a hintába meg ilyenek. Lelkesedik pl. a fagyizásért, vagy egyéb ilyen dolgokért (amikért egyébként egy felnőtt nem). Szereti a rajzfilmeket, szeret játszani gyerekjátékokat is mint bújócska vagy fogócska.. Meg úgy általában eléggé gyerekes a természete. Igen, rólam van szó.. :) Szóval, egy ilyen zavar téged? Ha igen, mennyire?
2013. szept. 18. 15:17
 1/7 A kérdező kommentje:
de érdekes, mert egyébként meg nagyon komoly is tudok lenni, ha kell.. szóval a természetem nem túl gyerekes, de a viselkedésem tényleg eléggé az. de mégegyszer mondom, nem úgy értem hogy kicsinyes és nyafogós.
2013. szept. 18. 15:19
 2/7 A kérdező kommentje:
*nem teljesen gyerekes
2013. szept. 18. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:

A fagyizás, mesenézés az nem zavaró. Jó magam felnőttként is imádom a fagyizást, és bármikor leülök mesét nézni..

De az hogy valaki felnőtt létére egy gyerekjátszótéren hintázzon amit nem egy felnőttnek alakítottak ki, vagy hogy felnőttként fogócskázni akar (persze ha gyerekekkel csinálja mert éppen rájuk vigyázz az más) az bizony zavaró, és nevetséges is.. Az nem baj ha valaki "örök" fiatal marad, de nem szabad összekeverni az idétlenséggel..

2013. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért az a felnőtt lét még csak 18 év :) értem.. hát nekem az 'örök fiatal' nem azt jelenti mint másnak, én tényleg, konkrétan olyan vagyok mint egy gyerek. :( sajnos ez tényleg elég bénán fog majd kinézni ha már idősebb is leszek meg most is biztos.. S:
2013. szept. 18. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:

18 évesen jogilag is felnőtt vagy. Én nem nevezném a 18 éves kort gyerekkornak, végül is 18 évesen már úgy élünk mint a felnőttek.

Elég zavaró viselkedés a gyerekes viselkedés egy 18 vagy idősebb embernél. Az ilyen embereket soha senki nem fogja komolyan venni..

Volt egy kolléganőm aki 23 évesen is nagyon gyerekes volt. Többször rászóltak már, hogy ez egy munkahely,itt dolgozni kell,és nem játszani.. De ő csak annyit mondott erre, hogy "gyerekes vagyok, miért baj ez?" Mert felnőtt emberek vannak körülötte, mert nem oviban van, mert az ügyfeleknek nem kedvez egy ilyen viselkedés.. Egy meleg nyári napon a szünetben felmászott az épület tetejére, és poénból a tetőablakon át egy vízzel teli kotton gumit dobott az egyik dolgozóra. Hatalmas poénnak tartotta, és nem értette, hogy miért rúgták ki azonnali hatállyal..


Szóval egy bizonyos kor után ideje a gyerekes viselkedésről leszokni és felnőttként viselkedni..

2013. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha ez számít valamit, én iskolában és munkahelyen (mikor egyszer dolgoztam) is teljesen komoly vagyok. gyerekes csak olyanokkal vagyok, akiket ismerek, család meg ezek. viszont nagyon nem szeretnék felnőni, úgy érzem inkább meghalnék mint hogy felnőtt, felnőttes legyek :(
2013. szept. 18. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a családdal, barátokkal vagy gyerekes és a munkahelyen/iskolába meg komoly vagy akkor szerintem azzal semmi gond nincs. Sőt szerintem természetes az, hogy a családdal barátokkal kicsit elengeded magad és szórakoztok.
2013. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!