Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak engem zavar, hogy az...

Csak engem zavar, hogy az SzJG-ben mindenki olyan gyerekes? Pl. : Virágnak Ricsi inkább bébiszittere mint pasija Reniről azt hiszik a szülei, hogy óvodás! Max 11-ig mehet el otthonról!

Figyelt kérdés

Szeretem ezt a könyvet ,de a mai fiatalok nem ilyenek ! Reni életében max. 2 pohár pezsgőt ivott ! Már nem azért ,de egy 18 éves csaj manapság már nem szűz ! Meg jó lenne ha az írónő egy kicsit több romantikus jelenetet írna a könyvekbe

( a csók ne csak ilyen legyen : Tegnap este óta nem taliztunk csók )


VAn aki eggyet ért velem ???



2012. okt. 7. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan 18 éves csaj, aki szűz. És nem mindenki világbajnok nyelvtornász. Ha szerinted nem normális "csak" 2 pohár pezsgőt inni, szűznek lenni és 11-kor otthon lenni, akkor inkább nem képzelem el a tinédzserkorodat.
2012. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval!
2012. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Én is teljesen egyetértek az első válaszolóval. Van egy barátnőm aki 18 éves és még 2 pohár pezsgőt sem ivott meg, mert utál mindenféle alkoholt és tök fölöslegesnek tartja. És én ugyan nem tudom Te mitértesz "romantikusabb" jelenetek alatt, de ezt úgy mond, hogy ezt a könyvsorozatot már 10 évesen is olvassák, szóval....

Az meg, hogy este 11 után még a városba bojongjak, arra egyáltalán nem vágyom....

2012. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom !! Félreértetek !!! Nem azt mondom hogy az ilyen normális !! (csak manapság mindenki ilyen ,és szerintem olyan egy kicsit az egész könyv ,mintha nem a mai fiatalokról szólna !) Csak azt ,hogy szerintem Reni egy kicsit lúzer . Ez az én véleményem .Plusz még azt ,hogy szerintem Virág és Ricsi nagyon aranyos együtt ,de Virág szerintem túl butuska !!! Ettől függetlenül IMÁDOM a könyvet ,az összes szereplővel együtt !!! Különben kösz ,de én sem vok alkoholista állat ! És am naon várom a 8. részt !! Szerintetek milyen ??? ( Remélem nem gondoltok vmi hüly k .... -nak ! nem vok az !! )
2012. okt. 8. 18:24
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem ez a könyv pont így jó.Nem kell több romantikus jelenet bele, mert ahogy ezt az előttem szólók is írták már kb.10 évesen is olvassák.A húgom 11 és már olvassa.
2012. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 vörös98 ***** válasza:
71%

Én mindkét véleménnyel egyetértek...

A kérdezővel is, bár ezek a tulajdonságok inkább az amerikai íróknál szoktak lenni, van benne valami.

De az előző válaszolókkal is, mert ez Budapest, nem Hollywood vagy egy másik kitalált világ, pl. Twilight....

2012. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy Reni egy kicsit lúzer. Háát igen. Egy normális suliban lehet, h az lenne. De Cortez, és a mostépp 12/b mellett? ÁÁÁÁ....
2012. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Dorottya11 válasza:
76%

Hát én egyetértek a kérdezővel..

Virággal kapcsolatban főleg nem létezik hogy valakit aki ennyire sötét

Felvegyenek egy magán gimibe de a romantikus

részel menyisége maradhat. Imádom Sz.J.G-t!

2012. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező! Ha ennyire szeretnél ilyenfajta könyvet olvasni mint amilyennek szeretnéd az SZJG-t akkor ajánlanám(ha nem olvastad még) Simone Elkeles-Tökéletes kémia c. könyvét :)

nekm nagyon tetszett és a leirtak alapján neked is tetszeni fog!! :)

2012. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Első kommentelő, osztom véleményed!

Egyébként Virág és Ricsi így aranyos pár, hogy ilyen kis korlátoltak. :D És lehet, hogy megdöbbensz, de igen, vannak még normális lányok, akik nem dőlnek hanyatt minden fiúnak.

2012. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!