Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ma Budapest legrosszabb...

Melyik ma Budapest legrosszabb környéke?

Figyelt kérdés

Az megvan, hogy 10-20 évvel ezelőtt mik voltak(nyolcker dzsumbujos része, Havanna, Nyugati, Moszkva tér, stb.)


De ezek rengeteget fejlődtek mostanában, pont ma voltam a Mátyás téren, Nagyfuvaros, Magdolna, Koszorú utcákban és nem tűnik annyira gázosnak. A Corvin negyedet is szépen kipucolták.


A kérdés: Ezek a bűnözők, prostik, lébecolók hova szorultak? Szétszóródtak volna, és nem érezni sehol, hogy nagy számban lennének? Nem hiszem, hogy beálltak rendes munkát végezni, feltételezem új helyet kerestek maguknak.


Nektek mi a véleményetek?


2013. szept. 21. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hallom az Orczy-Diószeghy-Szigony most a Bermuda-háromszög, meg ami vészesebb a nagyykörúton kívüli rész 1-2 helyen, a Blahán is vannak néha szép dolgok meg mindenhol ahol élnek cigányok.
2013. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pedig még mindig elég gázosak az említett környékek (Magdolna és Koszorú főleg). Egyébként Angyalföld egyes részei, VIII külső része, IX déli része (Gát, Lennhossék stb utcák), Pesterzsébet, Csepel, Kőbánya, Keleti pályaudvar melletti utcák
2013. szept. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk kinek mi a gázos... :)
2013. szept. 24. 20:33
 4/4 kecskefészek15 ***** válasza:
A VII.kerületet senki sem említi, pedig ott a legrosszabb a helyzet. Ahol én lakom(Klauzál utca), ott sok a kocsma, és csajbámulós bár közel van, sok a hajlétalan( egy majdnem megfogott, frászt kaptam tőle.
2015. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!