Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová rejtsem el a naplómat, h...

Hová rejtsem el a naplómat, h senki ne találja meg?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szőnyeg alá, radiátor mögé, párnahuzatodba, íróasztal mögé, cipősdobozba, tükör mögé, valamilyen kép mögé, ha matracod van, akkor az alá.. Esetleg függönykarnisra, a ruháid közé, szemetes aljára zacskóban (ez azért jó, mert biztos, hogy nem turkál benne senki XD). De írhatnál neten is privát naplót...
2009. nov. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ragaszd valami mögé, vagy az ágy aljára, vagy ágyneműtartóba. Számítógépházba. Szekrény alá. Annyi sok hely van, nézz körül:)
2009. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb lenne az egyik fiókodra vagy szekrényedre ZÁRAT szerelni és mindent oda tenni, ami bizalmas, privát...


Vagy beleteheted egy táskába, amit számkódolt lakattal lezársz...


Lehet kapni lakattal lezárható naplókat papírboltokban, erről leszeded azt a filléres vacak kis lakatot és veszel rá egy apró, de erős számzáras lakatot...

(Kulcsmásolós üzletekben is kapható.)


Ha nem zárod le/be, akkor bárki megtalálhatja a lakásban vagy bárhol és minden titkod kiszivárog!

2009. nov. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
írj blogot, úgyse olvassa el senki.
2009. nov. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy tankönyved borítóját tépd le , és ragaszd rá a naplódra , úgy akár az asztal közepén is tarthatod senki nem fog belenézni :D
2009. nov. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Én számítógépben nem bízok, mert történhet bármi és úszik minden. De viszont cdre írod magadnak és azt elrejted az is jó. Ráírod a cdre hogy filozófia és a kutya nem lesz rá kíváncsi. De ha magadnak írod akkor vegyél olat amire lehet kis lakatot tenni számzáras vagy kulcsos megoldás és már nem férnek hozá. De elrejtheted bárhova. Én pl a faliszőnyeg mögé tettem anno :). Ütöttem be egy kis szöget és arra akasztottam. :)
2009. nov. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg újságom van az egyik polcon, aközé rakom a naplóimat. Bár ez nem a legjobb ötlet... :S
2009. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 intrepid ***** válasza:
Valami jó kis kód. Word dokumentum lekódolva. Felhő (cloud) adattárolóban. Kódot elfelejted, - odavan.
2012. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!