Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hova rejtsem a naplómat?

Hova rejtsem a naplómat?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy naplót írni kockás spirál füzetbe. Szerintetek hova rejtsem el? Nem gáz 18 éves fiú létemre naplót írni? :S
2011. máj. 29. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, Adrian Mole is évtizedekig írt naplót. Muszáj ragaszkodnod a fizikai megjelenítéshez? Én a helyedben szövegszerkesztővel írnék dolgokat, amit természetesen titkosítani is lehetne, egy jelszóval védve az egészet (AndrosaSoft).
2011. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, mert a gépet sokan használják itthon :( És kényelmesebb ha magammal tudom vinni pl egy utazásra vagy ilyesmi, de nem tarthatom mindig magamnál
2011. máj. 29. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Én webesen is tudok neked jelszavas titkosítást ajánlani,magyar cégnél,teljesen ingyen.


Így az férhet hozzá a naplódhoz,akinek megadod a jelszót,amit beírva jeleníti meg a blogodat.


És nem,nem gáz szerintem.Bár attól is függ,mit írkálsz bele.Ha mondjuk a zűrös,titkos életedet,amiről mondjuk senki nem tud,hogy mondjuk pl.drogdílerkedsz meg prostikat futtatsz meg ilyenek,na az gáz.


Ha magánéleti zűrjeidet írod bele,az meg azért gáz,mert pl. egy szerelmi mélygödört nem fog betömni a blog,ahhoz párkapcsolati pszichológus kell,vagy egymással kell leülnötök beszélni.

2011. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
drogdíler nem vagyok, de nem szeretném a neten meg egyéb elektronikus formában rögzíteni
2011. máj. 29. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Iskolai füzetek közé;-)
2011. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

oké hát

ha nagyon nem akarod hogy beleolvassanak akkor talán párna/takaró huzat

szekrény mögé

vagy könyvespolcra könyvek mögé

vagy ha van valami nagy kép a falon akkor ráragasztod a hátára


de kockás spirál füzet, fogj még vagy 3-4-et és íróasztalod közepére dobáld le őket, az ég világon senki nem fog belenézni,nem gondolják hogy szem előtt tartod a naplódat

2011. máj. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én egy A/4es könyv lapjai közé tenném... egy olyanba amit nem használ már senki a családban csak van... aztán be a könyvespolcra ;)

amúgy egyáltalán nem ciki sztem :)

és megértelek, amiért jobban preferálod a papírt ;)

2011. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha kicsi akkor ősrégi DVD tokjába, tesómnak a zsebpénze van abban.
2011. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!