Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megoldás e ha már ugy érzem,...

Megoldás e ha már ugy érzem, nincs itt aki miatt az élőknél lehetek?

Figyelt kérdés
Kegyetlen rossz amikor úgy érzem,hogy senki nem szeret és jobb lenne ha eltűnnék.Már nagyon ott tartok,hogy nekem fölösleges élnem,és talán a halál jobb lenni,ugyanis ott már semmi sem fáj..Megoldás ez?

2013. szept. 24. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiu vagy vagy lány hány éves ? Szerintem keress barátot / barátnőt és életcélt az életedben én is voltam depresszioban de szerencsére vőlegényem lett és élet célom .
2013. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elmondom a gondolatom

Én is igy vagyok vele mint te. A mai nap haveromnál felvettem egy kést, és megkérdeztem tőle, hogy mit tenne, ha most elvágnám a nyakam?


Mondta hogy mentö, meg probálna ujraéleszteni, és utánna elkapott valami, olyat éreztem mint még soha. Csak álltam, ö mondta hogy rakjam le a kést, én meg odaszoritottam a torkomhoz, és sírva kérdezgettem töle, hogy hiányoznék-e meg hogy szomoru lennél-e ha megtenném?...Majd kivette a kezemből a kést és csak álltunk. Sokan írják, hogy vannak, akik figyelemfelkeltésből "probálkoznak", de engem akkor abban a pillanatban olyan érzés öntött el, mint még soha.

Ha haverom nincs, akkor szó nélkül átvágom a torkomat.


Ezzel azt akartam mondani, hogy nem vagy egyedül, én is nagyon depresszios vagyok, és már semmi nem izgat.

2013. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!