Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 órában fogok dolgozni, de...

Babafejcsi kérdése:

12 órában fogok dolgozni, de 8 órában leszek bejelentve. Ez egy ellenőrzéskor milyen büntetéssel jár?

Figyelt kérdés

Ugye ez a mai vilàgban nem meglepő, hogy több az órája, mint amibe be van jelentve az ember. Kèrdésem a következő: ha kapok egy ellenőrzést, és ott kiderül, hogy 12 órában dolgozok, azért megbüntetik a munkaadómat? Ha rákèrdeznek, hogy hány órában dolgozok, mi a legjobb válasz, ha bevallom, hogy 12 órában, vagy ha azt mondom, hogy 8 órában. Pàrom azt mondta, hogy ha ellenőrzés van, ne hazudjak, mert azért nekem is bünti jàrhat.

Mèg soha nem volt ellenőrzèsem, nem tudom ilyenkor mi a teendő, vagy hogy mit kell mondani.

Eladóként fogok dolgozni.

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2013. szept. 28. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
hát valószínűleg megbüntethetik mivel elvileg 8 óra a max munkaidő, 12-t nem is szabadna dolgoztatni valakit. azt nem tudom, hogy téged megbüntetnének-e. ha téged ez nem zavar, akkor működj együtt a munkáltatóddal.
2013. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!