Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lenne a saját anime...

Milyen lenne a saját anime világod? :D

Figyelt kérdés
Milyen szereplők lennének benne? Te mit csinálnál benne? :D

2013. szept. 29. 18:38
1 2
 1/17 hunbula ***** válasza:
100%
Sötét, borongós képi világú szörnyvadászósat tudnék elképzelni. Nem mechák, semmi ilyesmi, csak ilyen "hétköznapi" vámpírok, démonok, satöbbi. Valami iszonyat szexi démon csajszi vagy ilyesmi lennék, akit valamilyen talizmánnal vagy mágiával, nem tudom, a szörnyvadászok a saját szolgálatukba állítanak. Innen adott hogy akkor beleszeretnék egy roppant helyes, jó kondiban lévő, fegyverekkel ügyesen bánó és művészien verekedő vadász pasiba. (Azt nem mondtad, hogy realisztikus legyen. :) ) Klasszikus történetvezetés, hogyan szeretünk egymásba miközben nyírjuk az emberevő szörnyetegeket. (Ha esetleg már van ilyen, akkor bocsi - és azonnal kérem a címét :) )
2013. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Digimon Tameres lenne a világ.Egyik Digimon szelídítő lennék.Renamon lenne a saját Digimonom.Mindennap kártyáznék harcolnék a többiekkel.
2013. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1# nagyon jó elképzelés nekem is valami ilyen jutott az eszembe! *-* :3 xD Hát igen a csajok... :D ;) Amúgy jó lenne ha lenne ilyen anime! Ha találsz, léci szólj! :) (van ilyen csak azzal az a baj h egy fiúba szerelmes több csaj -.- én az ilyeneket nem igazán bírom... :/) :D
2013. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

amint kiadtuk a mangám linkelek, csak ahhoz tudod kell angolul

DE amúgy ha választhatnék miden olyan lene mit a diabolik lovers-ben viszont, minden lány 168-177 cm között, és minden fiú 188-200cm között lenne

2013. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4.vagyok, kihagytam, hogy sötét bőröm lenne és lila hajam, fekete szemem és egy nemes vámpírcsalád ifjú sarja lennék aki a cross akadémiába jár és 171 cm, elég vékony lennék de nagyok lenének a melleim :DD
2013. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Olyan tipikus csaj anime világok sikeredtek! ^^ XP 2# vok
2013. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
sorry :$ 3# vok bocsi
2013. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat...nekem Umineko no naku koro ni-s lenne:D
2013. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Hmm...először is, egy Fma Brotherhood x Fairy Tail világ lenne... :3 Ez alapján birtokolnék alkímiai,és mágikus sárkányölő képességeket.És ezt megtűzdelném egy kis hentaiva,meg sok-sok forró hangulatú ecchi jelenettel :D Plusz lehetne olyan 3D manőver felszerelés is használni mint a Shingeki no Kyojinban.
2013. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, még várok tivábbi válaszokat! :3
2013. szept. 30. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!