Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan online oldalt,...

Tudtok olyan online oldalt, ahonnan rendelhetőek koreai termékek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint öltözködési termékek, vagy díszlet pl. egy falikép Szöulról vagy ilyesmi. Nagyon nehéz hozzájuk jutni.

2013. okt. 1. 22:10
 1/6 anonim válasza:
Én koreai sminket, bb krémet szoktam rendelni erről az oldalról bbkrem.hu, de sajnos nem tudok olyan oldalt ami ajándéktárgyakat és egyéb koreai cuccokat árulna. Pedig engem is érdekelne.
2013. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én Ebay-ről rendeltem már hanbokot koreából és rengeteg minden van szerintem elég jó áron.
2013. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mire lenne szükséged, mert én még kinn vagyok pár hónapig és másoknak is küldtem már haza cuccokat.
2013. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen mindegy, csak eredeti koreai legyen, póló vagy ilyesmi. Te kint vagy? Istenem, de irigyellek.:)) Köszönöm a többiek válaszát is!
2013. okt. 17. 18:10
 5/6 NAncsi22 válasza:

Sziasztok!

Erről az oldalról lehet koreai termékeket rendelni:

www.advlink24.com:18080/dl/koreashop

2013. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
roseroseshop.com eredeti cuccok es hatasosak es altalaban le vannak arazva
2020. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!