Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Vodafone megengedi hogy a...

A Vodafone megengedi hogy a régi RED csomagokat az újakra módosítsuk?

Figyelt kérdés
Be akarok menni jövőhéten az ügyfélszolgálatra, de érdekelne mások milyen választ kaptak. Gondolom nem vagyok egyedül akit zavar, hogy nemrég, konkrétan másfél hónapja előfizettem hűséggel a Red standard csomagra 13.990-ért, erre most van az új 9.990-ért.
2013. okt. 5. 19:29
 1/2 Satarina válasza:
Engem is eléggé bosszant,hogy kb 5 hónapja előfizettem Red-re, telefonnal, így most havi 15990. Aztán pár napja olvastam,hogy ugyan ez a csomag már csak 9ezer...
2013. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én azóta utánajártam, akkor lehet váltani, ha kifizetem a kötbért. Mivel én is most kötöttem két hónapja, nekem megéri a kötbért kifizetni ami kb. 25000 Ft. Ha nem váltok, akkor még kb. 84000Ft-tal lesz több a számlám a hűségidő alatt.
2013. okt. 11. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!