Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem Magyarországra születté...

Ha nem Magyarországra születtél volna, akkor hova születtél volna legszívesebben? Mikor? És miért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Finnországba, mert ott érzem jól magam. Tele van rendes emberekkel, barátságosak, nem tapossák el egymást. Nem utálkoznak annyit mint nálunk. Ezért szeretnék finn lenni:)
2009. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

USA

21/f

2009. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Görögország , Történelmi , és gyönyörű ország , és kb. 2000 körül a születés :D
2009. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10:15


ja és 1955 :)

2009. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát mivel én romániában születtem, először is sokkal szivesebben születtem volna a határ másik oldalára (itt húzták meg annó tőlem 20 kilóméterre...jó nagy kiszúrás, mi?) mert ott legalább mindenki megérti mit beszélek...

Ha távolabbról nézem, meg egy angol nyelvet beszélő országba lett volna jó születni, pl Anglia, USA, Ausztrália:) Mert imádom az angolt:) Jah és az idő: amikor rendesen születtem, 1990:)

19,Lány voltam

2009. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hova születttem volna?? tényekkel? Kanadába, mert ott él már az a pasi, aki anyumnak csapta a szelet, bár az nem én lennék...hm...világsztár is lehetne az az énem:D


Legszívesebben én??álmokkal?? Spanyolországba, mert imádom a meleget, és a barna bőrű, hajú, szemű pasikat :) Vagy egy dél amcsi országba...a nyelv és a mentalitás maitt mindezek

2009. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
USA, Spanyolország, Olaszország vagy Görögország= az éghajlatuk, és a hangulatuk miatt.Egyszer szívesen elmennék ezekre a helyekre a családommal, barátokkal vagy és tanulás szempontjából is.
2009. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Japánba... egyértelműen :D

A miértre a válasz egyszerű: a kultúra, a divat, a pasik, a fejlettség, anime, yaoi, a nagyvárosok, a millió lehetőség :D Nomeg ott nagyobb lakások vannak olcsóbban ^^

Ja és maradjunk a 93-nál :)

2009. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami trópusi szigetre amit még nem fedeztek fel, és ahol még nem hordanak ruhát az emberek.
2009. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!