Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Örülsz neki, hogy Magyarország...

Örülsz neki, hogy Magyarországra születtél vagy nem? Ha nem, legszívesebben milyen országokba születtél volna, és milyenekbe biztos, hogy nem?

Figyelt kérdés

Ócsárlók, káromkodók, hazaárulózók kíméljenek! Normális, civilizált válaszokat várok!


Én nem örülök, legszívesebben:


1.Ausztrália

2.USA

3.Japán



Biztos, hogy nem:


1.Észak-Korea

2.Szomália

3.Afganisztán


2010. máj. 14. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

én már nem örülök neki, hogy magyar vagyok, mert már a legkisebb összetartás is hiányzik az emberekből.


Inkább lennék japán.

Bár Ausztrália se lehet olyan rossz.


Afganisztánba és Szomáliába tuti nem mennék, akkor inkább é-korea.

2010. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én azért írtam Ausztráliát, mert nemigazán szeretem Európát, még a háború után 60 évvel is túl nagyok itt az ellentétek meg a középkori nemzeti konfliktusok, főleg most a válság idején, Ausztrália viszont egy békésebb "másik bolygó". USA se lenne rossz, bár az már közelebb van a "háborús övezethez".



Afganisztánt meg Szomáliát azért írtam második, harmadik helyre, mert ezekben az országokban lehet, hogy szar élni, de ráadásnak legalább nem nézi a kormány minden lépésedet, mint Észak-Koreában.

2010. máj. 14. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Én örülök neki.
2010. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Örülök neki, mert magyarnak lenni szinte kiváltság. Büszke vagyok nemzetünk nagyjaira, történelmünk dicső részeire. Ennek ellenére nem a múltban élek. Érdekes, hogy a világon csak mi tudunk magyarul. Érdekes, hogy a mi eredetünket nem képes senki biztosra megmondani. Szerintem nem véletlenül születtünk magyarnak, biztos vagyok benne hogy küldetésünk van magyarként is. Éppen ezért bátran nézek szembe a jelenkor problémáival, tudva hogy mi magyarok már sokkal rosszabb helyzetben is többször voltunk. És a világért sem fogok elmenni.
2010. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Aki nehéz körülmények között boldogul, az mindenhol boldogul.

Aki nehéz körülmények között elbukik, az máshol sem lesz sikeres.

Ide születtem. Vannak buktatók, de hol nem? Ha XY országba születek, akkor automatikusan jó nekem? Frászt. Mindenhol harcolni kell a jó megélhetésért, nem csak a szegény országokban.

Szóval lehet, hogy pl Japánba születsz, és mégis meggebedsz ott, pláne, hogy ott összehasonlíthatatlanul többet követelnek meg az embertől már az iskolában is.

2010. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Aki nehéz körülmények között boldogul, az mindenhol boldogul.

Aki nehéz körülmények között elbukik, az máshol sem lesz sikeres."


Ez egy idealista, valóságalap nélküli ál-logikus, ál-tudományos mondás, vagy van rá tudományos bizonyíték, hogy az emberi természet így működik?

2010. máj. 14. 16:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Arra sincs tudományos bizonyíték, hogy TE létezel, és nem csak egy spamrobot írogat itt egy ember nevében. A tapasztalat számít, és aki a jég hátán is megél, az bárhol sikeres lehet. De szerintem menj Japánba, és teszteld az elméletet.
2010. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha valakinek csak a személyisége és életstílusa alapján el van rendelve, hogy vagy bárhol megtud élni, vagy sehol, akkor hogy lehet, hogy ugyanazzal az életstílussal nálunk a cigányok nem virágozva, de azért nem is olyan szarul megélnek, Finnországban meg legálisan lelőtték őket?
2010. máj. 14. 16:42
 9/13 anonim ***** válasza:
A komcsi országokat nagy ívben elkerülni!
2010. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, örülök. Kevés jobb hely van a világon. Talán néhány észak- és nyugat-európai ország jobb: Franciaország, Anglia, Dánia stb. Az USA-t nem tartom jó helynek, Japánt nem tudom megítélni, Ausztrália valóban kellemes lehet.
2010. máj. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!