Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért a rossz srácok jönnek...

Miért a rossz srácok jönnek be jobban a lányoknak?

Figyelt kérdés
Nem értem, összejönnek egy ilyen paraszt bunkóval, aztán 20-25 év múlva meg panaszkodnak, hogy erőszakos, bunkó stb. És pillanatnyilag ezt mondják: a rosszak jobban bejönnek. mert csak nekem mutatja a jó oldalát! NEM értem!

2013. okt. 11. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem érted, mert szűk látókörű vagy és tele vagy előítéletekkel

amit leírtál, az hamis!

2013. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert ha összejönnek egy ilyennel, akk pár hónappal később tudnak sírni,h az elhagyta/megcsalta őket.
2013. okt. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1.! Azért nem értem, mert az ilyenekből lesznek a drogkereskedők...stb. És nem vagyok szűk látókörű!
2013. okt. 12. 09:44
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja, és miért hamis?

Mert a bunkók kedves, aranyos kis cucli-muclik? HÁT NEM! Utálatos, érzéketlen, verekedős majmok!

2013. okt. 12. 09:46
 5/14 A kérdező kommentje:
????
2013. okt. 12. 09:46
 6/14 anonim ***** válasza:

Drogkereskedok?:D

oreg, te hany eves vagy?

az ilyen pasikat en sem kedvelem, de egyebkent rengeteget torodnek a baratnojukkel... de nyilvan, ezt te nem tudhatod, mert nem latsz bele, csak velemenyt alkotsz.. azoknak a lanyoknak nincs szukseguk romantikus nyaladzasra..


meg egyebkent szeretnek visszakerdezni: milyen valaszt varsz a kerdesedre? Hoborogsz, de oszinten erre mit lehet valaszolni?

es igenis szuk latokoru vagy, mert altalanositasz es komolyabb ismerettseg, belelatas es megertes nelkul itelkezel!

2013. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

mert a ő (a rossz fiú) megtudja védeni a csajt a többi olyantól mint ő (rossz fiúktól).

a jólelkű nyápicok nem.

2014. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
pffff, utolsó ez akkora hülyeség
2014. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8as, szerintem pedig van benne igazsag... egy jo fiu nem verekszik, elvegre jo... marpedig aki nem verekszikm az nem tud verekedni, vagyis nem tudja megvedeni magat es a kornyezetet azoktol, akik tudnak es akarnak verekedni


de az alapallitassal nem ertek egyet... aki nem rosszfiu, az nem egybol jofiu, van atmenet... es mi a jofiu? Okos, jol oltozott, este 6ra otthon van? Attol meg, hogy valaki nem rossz, attol meg lehet vagany, vagy kemeny.. a lanyok a hatarozott fiukat szeretik... aki hatarozott az nem biztos rossz, aki meg rossz, az biztoshatarozott...

2014. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hidd el, attól h valaki nem egy tipikus nagyképű vagánykodó "rosszfiú", ha bántják a szeretteit tud nagyot ütni...
2014. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!