Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a lányoknak...

Miért van az, hogy a lányoknak nem kell az a fiú, akin látszik, hogy szeretni szeretne már és nem is ilyen bunkó, nagyon rossz fiú típus?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szent, mert szexmániás vagyok, de persze ettől még fontosnak tartom az ölelést, csókot is, jó lenne egy lelki társ, de valahogy nem találok megfelelő láynt, inkább csak ilyen csókolózásos, randis kavarások jönnek csak össze. Valahogy úg y érzem, a lányok nem becsülik meg, a rendes, szeretetgetős, odabújós fiúkat mostanság. Én nem akarok ilyen SWAG majom lenni csak, mert ez a menő. Az a csőgatya amúgy is kiszorítja a termékenységet a herékből, szóval nem is értem miért olyan menők ezek a kis majmok szemben a szeretetet, kötődést, érzelmeket, minőségi szeretkezéseket előtérbe helyező, nem felszínes fiúkkal szemben.
2013. szept. 5. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szexmániás vagy. Ezzel a legtöbb nőnél már elvágtad magad, akármilyen más tulajdonságot sorolsz mellé...
2013. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen lennél, mint amit magadról irsz, és egyenességgel párosulna a viselkedésed, nem kellett volna kérdést nyitnod. Mert inkább azon lennél, hogy a jelenkező nőket, hogy zavard el és mindenkinek kellenél aki csak megismert téged.
2013. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval vizsgáld felül miket teszel, és miért van az, hogy inkább végérvényesen elfordul még az is tőled, aki komolyan, csendben érdeklődőtt rólad-felőled.
2013. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es! Azt miért olyan nagy baj, ha szexmániás valaki? a nők talán annyira utálják?! Sokszor pont ők panaszkodnak, hogy a férfiak nem akarnak/lusták.
2013. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg akarod tudni az okát ? Akkor olvasd el ezt : Neil Strauss : A játszma pdf. Üsd be a google keresőbe és pdf formátumban ingyenesen megtalálod a könyvet.
2013. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani a sz.xmániásságot. Nők is ugyanolyanok csak nem verik nagydobra.. egyébként meg kell valahogy találni az aranyközéputat. na meg azt a célközönséget, aki vevő a társaságodra. Most az ilyen piritott r.bancoknál felesleges is próbálkozni. Néha kicsit lejeb kell adni a külsőből, hogy normális lányokat megismerj, de sajnos belőlük is egyre kevesebb van
2013. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!