Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak miért a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért a rossz fiúk kellenek folyton?

Figyelt kérdés

Illedelmes,udvarisa vagyok és mindenkivel kedves és ez a hála érte, egy lánynak sem kellek, ellenben nézem,hogy a sok kisebbségi arc, hogy keménykedik meg játssza a nagymenőt és még a fehér magyar lányok is elájulnak tőlük, de ugyanez a helyzet a nagyképű, magyar társaimnál is, ott is a beképzelt, másokat lenéző fiúk a nyerők a lányoknál.

Elegem van, szeretnék én is rossz fiú lenni, de tele vagyok gátlásokkal és szerintem nekem ezért nem megy ez az átalakulás. Csak így sajnos sosem lesz barátnőm.


2013. jan. 12. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem a rossz fiúk kellenek, hanem olyan aki, kivűl belül tetszik.
2013. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

de unom már ezt a hülye szöveget!

Te úgy látszik a buta plázacicusokra buksz, nem a komolyabb, félénkebb lányokra. Hát így jártál.

Majd csak rájössz, ki a te foltod.


Én tini koromban csini de nem nagymenő lány voltam. Mindig is a komoly, kissé félénkebb, de jóképű fiúk jöttek be, mint sok lánynak is. Igaz ők nem nagyon vették a lapot, de végülis mindegy.


Azért a lányok nagy részre nem a bunkókat keresi, hanem a bátrabb, vagányabb fiúkat+akik jóképűek. de nem hiszem, hogy a szemetekre pályáznak hidd el.


Keress olyan lányt, aki olyan mint te.

26L

2013. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem az kell nekik. A lányoknak normális, egyenes pasi kell, aki nem rinyál. Próbálkozz meg ezzel.
2013. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Röhögni fogsz: én is ilyen voltam. Nem rosszfiúvá kell válni, csak kicsit lazábbá. Ne görcsölj! Menni fog az :)

32/F (10 éve boldog házas)

2013. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hülyeségeket beszélsz és csak az irigység szól belőled, a gátlásaid miatt nincs barátnőd, nem minden lány hülye, van akit az "menő" arcok dumával levesznek a lábukról de te ilyet akarsz? Gondolom nem, akkor mi akadályoz meg abban hogy kezdeményezz olyan lányoknál akiknél nem a másokat lenézők a nyerők?
2013. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akárhány lánynél kezdeményeztem személyesen, udvariasan az elutasított, azért gondolom, hogy bunkózni kéne, mert arra tapadnak a lányok.
2013. jan. 13. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Jah, de előtte legyél te a focicsapat kapitánya... Persze először meg kell nyerned a mindent eldöntő meccset, hogy befogadjanak.
2013. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindenki mit mond? az nem értelmes lány meg ilyenek aha persze aki kicsit jol néz ki már esélye nincs nála a jó fiúknak. A rossz kell nekik aki átveri őket és utána mehetnek sírni, hogy milyen rossz nekik... ez így van aki női ruhát hord, apuciék majma az bejön és nem csak egy rétegnek hanem szinte minden lánynak....
2015. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!