Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác de nem tudok...

Enci14 kérdése:

Tetszik egy srác de nem tudok hozzá szólni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(bocsánat a helyesírásért meg ha értelmetlen a szöveg!!)Barátok vagyunk de nem annyira nagy barátok. Szoktunk szemezni de ezt soha nem hozzuk szóba. Egyszer elhívott fagyizni és jött a barátnőm is nagyon vicces volt. Másnap megint talizni akartunk de a barátnőm nem jött mert mennie kellett táborba. Így rám írt facebook-on, hogy akkor én elmegyek a vele, erre azt válaszoltam persze. Utána enni is hívott jó elköszöntem. Másnap pedig rám írt, hogy nem tud eljönni és egyszerre megkönnyebbültem meg nagyon rosszul is esett. Csak azért könnyebbültem meg mert nagyon izgultam, hogy kettesben leszünk de még is csalódott voltam. Azóta pedig már alig szólunk egymáshoz én nagy erőt veszek magamon akkor sikerül, de ő nem ritkán beszélünk. Annyira oda vagyok érte imádom de ha elmondanám neki akkor biztos sokkot kapna. Csak annyit tudok, hogy jó csajnak tart de mást nem.:( De simán összejönnék vele mert szeretem.<3

2013. okt. 13. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Enci.. tudsz már palacsintát sütni?
2013. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:

füttyents neki.

na jó,írj neki névtelen levelet,hívd el randira.ne írd le hogy ki vagy és azt sem hogy szereted,csak tárgyilagos,érzelemmentes jellegű legyen.

2013. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!