Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetem megint ugyanazt a...

Felvehetem megint ugyanazt a ruhát? Mit fog szólni a srác, ha ugyanebben a kombinációban lát meg? Légyszi ne fikázzatok le a kérdésem miatt!

Figyelt kérdés
Ezelőtt 5-6 héttel találkoztam azzal a pasival, aki tetszik nekem. Egy türkizkék egyberuha és türkizkék egybetalpú szandál volt rajtam. Azóta azonban nem talákoztam a sráccal, viszont szombat este ott lesz, ahova megyek. Szeretem ezt a kombinációt, de mit fog gondolni a srác, ha megint meglátja ugyanezt a kombinációt rajtam?
2012. júl. 30. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem probléma! Nem ez a lényeg! (F)
2012. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izgat, akkor vegyél fel mást.
2012. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
mikor igyekeztem egy srácnak tetszeni, nem vettem fel ugyan azt a ruhát :D
2012. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as ugyanmár úgy fsinász, mintha nem tudom milyen sok ruhád lenne. Másfé éve ismerem és szinte minden héten összefutunk. Ezt h oldanád meg mégis?? Minden napra uj ruha +cipo. Hagyjuk már!!
2012. júl. 30. 15:56
 5/14 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen is pontosan a ruha, de tehetsz rá övet vagy egy kisebb mellényt, vehetsz fel hozzá egy hosszú nyakláncot

azért biztos gondolja, hogy kimostad azóta

2012. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Válaszol valaki normálisan és leoltod :D Hát most hadd ne az ő hibája legyen, hogy igényesen gondolkodik. Sosem értettem, miért tesztek fel a kérdést, mikor lehurrogjátok azt, aki kicsit is másképp vélekedik...


Azért szerintem kicsit használhatnád a fantáziádat! Ha nagyon tetszik, akkor vedd fel, én személy szerint tuti nem tenném. Csak nem ez az egyetlen ruhád? :)

Ha igen, akkor bocs, és vegyél fel más kiegészítőket, táskát, cipőt. Mert egy az egyben fura lenne. De ezt szerintem érzed te is.

2012. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
figyelj. fel sem fog tűnni neki, emlékezni sem fog arra, hogy másfél hónapja mi volt rajtad.....
2012. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Férfiról van szó! :D Nemhogy hetekkel, még fél órával később se tudná megmondani a pasik 90%-a, milyen ruhát viseltél. :D
2012. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt fogja gondolni, hogy akkor is és most is nagyon csinos és nőies volt a megjelenésed!

21/f

2012. júl. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne! Most az egyszer próbáld meg nem azt felvenni, én is mindig másban voltam amikor még csak randiztunk és mai napig pontosan emlékszik arra ami rajtam volt az első alkalommal. Ez attól függ mennyire fogta meg a megjelenésed. Ha te is bejössz neki és figyel rád, akkor észre fogja venni és ha olyan típus nem biztos hogy bejön neki. :S

Próbálj ki valami mást, akkor nőies voltál, most legyél kicsit vagányan nőies. Rövidnaci + póló vagy top stb.

2012. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!