Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem/Úgy érzem rossz...

Azt hiszem/Úgy érzem rossz korba születtem. Lehet ezen segíteni, csak hogy néha úgy érezhessem, hogy a 80-asokban vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hangzik, és olvastam már hasonló kérdéseket, de pontosan olyat, amilyen az én "bajom", még nem. Többször éreztem már, hogy rossz korba születtem. 13 éves vagyok, és sokkal jobban lennék a 70-es években 13, és a 80-asokban huszonéves. Akkor még tényleg igazán élet volt az élet. A zene akkor még zene volt, a fiúk is sokkal jobbak, normálisabbak és kedvesebbek voltak, nem voltak ilyen pávák, mint most (persze ma is vannak kivételek, de nagyon kevés.) Sokkal jobban szeretem a retro dolgokat: 80-as, 90-es évekbeli rockot hallgatok: Bon Jovi, Guns N' Roses, ilyesmi. Sokkal jobban szeretem az akkori stílust. És sokkal jobban bejönnek a hosszú hajú fiúk. Gondolkodtam már azon, hogy úgy rendezem be a szobám, olyan tárgyakat teszek ki, olyan posztereket rakok a falra, amelyek a 80-as évekre emlékeztetnek. Vagy szerintetek ez az egész hülyeség, és fogadjam el azt, ami van? Komolyan, nem egyszer kívántam már azt, bárcsak nemsokára feltalálnának egy időgépet!

2013. okt. 13. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a bajom. Legszívesebben én is visszamennék a 80'-as évekbe, hogy ott éljem a tinédzserkoromat, de sajnos ez nem történhet meg. :(
2013. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:( Fejlődhetne már a tudomány addig, hogy feltalálják az első időgépet, sokszorosítják, aztán mindenki oda megy, ahova akar... :/
2013. okt. 17. 07:48
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Én a nyolcvanas években voltam tinédzser és Axl Roseal volt kiplakátolva a szobám, de ezzel nem kerültem közelebb hozzá. Ne gondold már, hogy akkor jobb volt. Semmivel se. A legtöbb fiú akkor is hülye volt és csak elvétve lehetett olyant találni, aki szerette a jó zenét. Nem volt tele hosszú hajú fiúkkal az utca. Most is vannak helyes pasik, biztos találsz majd Te is megfelelőt. Élj a mának és ne vágyodj olyan után amit nem érhetsz el, mindjárt sokkal jobban fogod érezni magad
2013. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazad lehet... Megpróbálom. :)
2013. okt. 20. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az "aranykor eszmélye" ez rengeteg emberben megvan,és cipeli magával,és megában.Ha van lehetőséged akkor csinálj magadnak 80as évek szobát,

nem biztos,hogy jóbblesz,de ha boldogabb leszel, akkor már megérte.

2013. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) És megpróbálok kreatív lenni :D
2013. okt. 28. 11:14
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Szia

Én a 90-es évek közepén éltem úgy,mint ahogy te szeretnéd, de még most is vissza sírom azokat a napokat,sőt úgy gondolom,hogy még többet kellett volna jönni,menni,szórakozni.

Egyébként,az ,hogy ezeket a zenéket szereted,jó ízlésre vall, és ,hogy nem akkor születtél lehet,hogy baj,de most is lehet úgy élni,olyan haverokat kell keresni akik hasonlóan gondolkodnak,mint te. Amúgy szerintem is jobb volt akkor minden tekintetben,jobb zenék,jobb bulik, normálisabb emberek,nem volt net,találkoztál a haverokkal nem a gép előtt ültél. Nem volt mobiltelefon, még is tudták a szüleid hol vagy. Viszont most,most van és jelenben kell/ kellene/ élni. Az időgépet én is szeretném azért:)

2013. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]



Ez kimaradt:)

2013. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már valakinek van időgépe (nekem sincs, nyugi), szóval csak nem köti mindenkinek az orrára; van egy csomó film is ilyesmiről, hogy mik a hátulütői. Habár amúgy valami tudományos műsorban vki asszem azt mondta, hogy ha valaki vissza tudna menni az időben, akkor is csak szemlélő lehetne, mások nem látnák őt, meg nem is tudna semmit csinálni, csak nézni. Úgy asszem okés lenne:) Olyan meg egyébként van állítólag, h ilyen kronovizorcucc, na az meg valami monitor, amivel elvileg vissza lehet nézni a múltat, de nemtom, ilyen létezik-e am.
2014. márc. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! Wow, utolsó válaszoló, ilyenről még nem is hallottam! :D Awww November Rain??? IMÁDOM!

Mostanában egyre jobban megvagyok. Rengetegszer képzelem azt, hogy... mondjuk '83-ban vagyok, vagy ilyenek, és így sokkal jobb. Lehet, hogy fura, de így sokkal jobb kedvem van. :D Meg persze olyan számokat hallgatok, ilyenek... Jesszusom, most pedig Cindy Lauper Girls Just Wanna Have Fun című számát hallgatom, pedig ilyet nem szoktam! :D

Oh, igen, az lenne a legjobb, ha találnék olyan barátokat, akik hasonló állásponton vannak velem. Bár sajnos ez már nagyon ritka. :/ Legjobb barátnőm sem szereti a 80as évekbeli zenét. Ahh, azt hiszem, ez nem lesz egyszerű, de remélem, később sikerül ilyen emberekkel ismerkedni. :)

Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2014. ápr. 17. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!