Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ciki dolog történt...

Milyen ciki dolog történt veled az elmúlt napokban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Fejbe rugott a lovam .
2010. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt napokban még semmi, de hétvégén levágatták a szüleim a hajamat, és holnap suli :S
2010. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiborult a söröm :S
2010. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kizártam magam a szobámból...
2010. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
majdnem beleestem a tiszába
2010. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Zongoravizsgán azt hittem, hogy még csak próbálok, és elég össze-vissza játszottam, aztán derült ki, hogy már jegyre ment! :D De azért 5öst kaptam :)
2010. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Haverommal a taxi hátsó ülésén elkezdtük megbeszélni a nemi életünket, aztán esett leg, hogy ott van a taxis és mélyen meg van botránkozva.
2010. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elveszett kutyánkat kerestük és egy ember, akit leszólítottunk, megkérdezte, hogy hívják? Férjem hirtelen egy hasonló hangzású, de más nevet mondott, úgy kellett kijavítanom :=). Nagyon kellemetlen volt! Pedig tényleg igazi családtag, amióta eltűnt, alig alszunk, nekem akkor is rémálmaim vannak (hogy már talán nem is él szegény). Szerintem szegény férjem is csak a kialvatlanságtól, ijedtségől beszélt össze-vissza, de így is elég hülyén néztek ránk.
2010. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Négyes lett az Angol írásbeli érettségim :@
2010. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!