Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fogadna...

Szerintetek mennyire fogadna be egy osztály egy ilyen gondolkodású lányt?

Figyelt kérdés

Valószínűleg új iskolába fogok menni. Még sohasem csókolóztam, nem érdekelnek a fiúk, nem vagyok egy bulizós típus, nem cigizek és nem is tervezem és minő csoda, még sosem voltam részeg. Tudom, ez manapság fura és szokatlan, és sokan lenézik az ilyen embereket. Szerintetek ha átmegyek a másik suliba (ahol egy évvel fiatalabbak nálam) akkor nem fognak kiközösíteni e miatt?


16L


2013. okt. 15. 18:41
 1/5 anonim válasza:

Ha nyitott, pozitív és vidám vagy, biztosan hamar befogadnak és egészen biztosan lesznek az osztályban hozzád hasonló gondolkodású lányok/ srácok, akikkel barátkozhatsz.

Minden új kezdet egy új lehetőség. Rajtad múlik, kihasználod-e.

2013. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hova fogsz járni, mert van pár suli ami tele van az újgazdag szülők elkényesztetett páwa gyerekeivel akik csak buliznak, menő cuccaik vannak és csak a "saját fajtájukkal" barátkoznak.

Amúgy nekem szimpatikusnak tűnsz, kár, hogy az ilyen lányok nem akarnak még barátot..:)

2013. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szakközépbe fogok átmenni.

És köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :) (ment a zöld kéz^^)

2013. okt. 15. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
nem értem.Amiket írtál magadról inkább stréber,kis "okoskának" gondoltalak,aki gimibe jár és majd főiskolára akar menni.Szakközépbe meg álalában a nebulók vannak,vagyis rosszabb tanulók,akiknek már nincs példás magaviseletük.Akik bulizós,pasizós fajták.Nem tudom.Attól függ milyen osztálytársaid lesznek.Intelligensek vagy köcsög,bunkó parasztok.Sok szerencsét az új sulihoz! :)
2013. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nem vagyok jó tanuló, sokat hiányzok, de valóban szeretnék főiskolára/egyetemre menni(problem?), és inkább egy szakközépben tanulnék, mint a gimiben, ahova most járok. Stréber nem vagyok :D De tény, hogy törekszem arra, hogy jó jegyeim legyenek. Bár a mostani osztályom nagyrésze még így is okosabb nálam.


[egyébként nem értem. csak azért, mert nem mászkálok péntek esténként valami szar diszkóba, ahol valami ratyi zene szól, és nem iszom részegre magam, hogy menő(?) legyek, akkor én vagyok az "okoska"? De oké, ez a mai világ :-//]

Remélem, hogy akkor tényleg kifogok egy jó osztályt.

2013. okt. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!